פרטי התלונה

תלונות חמת גדר

תלונות אטרקציות וטיולים

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חמת גדרשעות פתיחה חמת גדר גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
יחס מזלזל, שרות המקום גרוע נושא התלונה:
שקד שלמה שם/כינוי:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
ברצוני לציין שניסתי ליצור קשר עם המשרד או לחילופין עם מנהל תורן ואפילו עם הקב"ט במקום ולצערי אין אף אחד שיטפל בתלונה ולצערי אינני רוצה לחשוב חלילה עם קורא משהו במקום ואין עם מי לדבר לא רק אני האורח אלא גם צוות המקום אז באמת המקום נימצא בבעיה רצינית (לא נשכח את מיקומו הגיאוגרפי).
הגענו עם המשפחה לאתר שילמנו מחיר מלא כולל ילדים על מנת להנות מהמקום וזאת לאחר עיון באינרנט באתר של חמת גדר שלצערנו בכלל לא מעודכן וזה מתחיל ממחיר הנסיעה באוטובוס שרשום סכום מסויים ובפועל הסכום שונה לגמרי, וכן מהטרקציות מסויימות שרשום באתר וכמובן האתר לא מעודכן כך שהפרסום לא עדכני כמו אתר ארכיאולוגי שלא ניתן לראות ולגשת.
הילדים הלכו לבריכה וביקשו להתגלש במגלשה שקיימת במקום (לציין שזה אטרקצייה שהילדים החליטו ללכת לחמת גדר ולא ללונה גל לאחר שיכנוע שלנו כי יש עוד דברים בחמת גדר ולא רק מתקני מים בלונה גל.
כאשר שני הילדים הגדולים רצו לעלות על המגלשה והם בהחלט בגיל 10 אומנם קצת נמוכים אבל בהחלט בני 10 וזאת יכולה להעיד תעודת הזהות במקום לא נתנו להם לעלות (ברצוני לציין שאנו עמדנו וראינו בהחלט ילדים הרבה יותר נמוכים ואני בטוח ומשוכנע שהם פחות מגיל 10 והם עלו בצורה חופשית לגמרי).
- תלונה נוספת לגבי האתר הארכיאולגי לא ניתן לראות ולהגיע אלא רק מלמעלה וזה לא מצויין באתר של חמת גדר.
תלונה נוספת של כל נופשי המקום זה על מים לשתייה שאומנם יש ברזייה ונאמר לנו הנופשים לגשת לשם אבל בפועל ניתן לעשות כוס תה עם המים האלה כי לא ניתן לשתייה בכלל וכמו כם הקולר השבור בחוץ גם.
תלונה נוספת במסעדות במקום ניתן תפריט שבפועל כמעט כלום לא ניתן לקנייה כי אין אז למה ניתנת התפריט לסועד לבחור מה רוצה להזמין שבפועל אין ולא ניתן לבצע הזמנה.
המצילים בבריכה בכלל לא נמצאים שם אלא בצד מדברים בינם לבין עצמם ובכלל לא מסתכלים על הבריכה וזאת ראינו כי היינו מספר שעות בבריכה
בקיצור הילדים התאכזבו לגמרי מהבילוי שלקחנו אותם לחמת גדר ולא ללונה גל כי מכיוונם הם הגיעו על מנת להנות מהבריכה ובמיוחד מהמגלשות ואנו כמשפחה והורים מלינים על כל מה שרשמנו
דרך אגב אנו רשמנו לאתר מספר מיילים על מנת לברר בכלל לגבי לינה בלינק שמציין יצירת קשר ואף אחד בכלל לא מתייחס למייל ולא זכינו לתשובה ופנייה מזה שבוע.

ובוסף לכף ולסיום יצרנו קשר עם חמת גדר עם יוליה וכן עם רוית על מנת להעביר תלונה או לחילופין לדבר עם אחראי ונאמר לנו מפורשות מהם שאין מנהל ואפילו עם בחור בשם איציק קב"ט המקום הם אמרו שיעבירו כי אין אף אחד באתר גם לא חזרו ובמיוחד מסוכן המצב שאין עם מי לקבל פתרונות מיידים כמו שציינתי לבעיות מסויימות וחוץ משומר ופקידים בקופה אין עם מי לדבר ואפילו עם קב"ט שלא היה.
עוגמת נפש סוג הנזק :
הזמנה נוספת לתיקון המעוות פתרון נדרש :

חמת גדר שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה