פרטי התלונה

תלונות ZIP

תלונות ביגוד והנעלה

תלונות קניות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
פגם במוצר שנרכש נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
עמל 14 א.ת ראש העין כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום רב, פניתי חברת זיפ לפני 3 שבועות לערך בעניין פגם שנוצר באחסון מעיל שרכשתי לפני 3 שנים, נוצרו על המעיל כתמים צהובים ודהה הצבע , הפגם נגרם לא כתוצאה משימוש לקוי אלא מפגם במוצר, החברה בדקה את המעיל והחזירה אותו בטענה שהמעיל נרכש לפני 3 שנים וכיוון שכך אין הם מוכנים לזכות את המוצר .
אין קשר לזמן הרכישה כיוון שהפגם נוצר במוצר עצמו, ולא מפגיעה מצד הלקוח.
אבקש בדיקתכם תודה כמו כן פניתי אליהם מספר פענים במייל ובפקס.


שרות לקוחות: 03-9026810
כספי סוג הנזק :

ZIP שירות לקוחות

, תגובה:
שירות לקוחות זיפ שם ותפקיד:
גלעד פנה לשירות לקוחות בטענה כי קנה את המעיל בעונה שעברה בסניף הקריון, בבדיקה התברר כי במעיל האחרון מדגם זה שנמכר בקריון היה לפני 4 שנים . אח"כ הוא שינה את גירסתו וציין כי קנה בחנות העודפים . אם כך , האחרון היה לפני 3 שנים .חברת זיפ, ורוב חברות האופנה בישראל, אינן מעניקות אחריות לפריטי לבוש למשך שנה לאחר הרכישה. אפילו מוצרי החשמל שעלותם אלפי שקלים, מקבלים אחריות למשך שנה . קל וחומר לגבי מוצרי טקסטיל, אשר נעשה בהם שימוש יומיומי, עשויים בד ומתבלים במהירות. חברת זיפ מעניקה אחריות למעילים למשך שנה מיום הרכישה, ובכך אף עולה על רשתות אופנה רבות אחרות. על כן, במידה ויש פגם כל שהוא הלקוח היה אמור לפנות אלינו לפחות לפני שנתיים.לצערנו, אין באפשרותנו להיענות לבקשתו של הלקוח בנסיבות אלה.
יש לציין כי גלעד קיבל זו תשובה מאתנו.

בהדמנות זאת יש לנו תלונה לאתר "תלונה" , תחת שמנו יש תלונות שלא על שמנו . ויש תלונות ישנות שסטטוס שלהם הוא בטיפול . אנחנו מקפדים מאוד לתת תשובה מידית לכל הלקוחות שלנו וכן גם לכם . אנו החזרנו תשובות לכל התלונות באופו מידי . כמו כן כבר פנינו אליכם בעבר להסיר את התלונות שלא על שמנו מהרשימה . ובבדיקה שערכנו היום עדין יש שם תלונות שלא שלנו . אבקשכם לטפל בבעיה .
תגובה:
במידה ויש פגם כל שהוא הלקוח היה אמור לפנות אלינו לפחות לפני שנתיים.לצערנו, אין באפשרותנו להיענות לבקשתו של הלקוח בנסיבות אלה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה