פרטי התלונה

תלונות Orange (אורנג')

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
רמאות של אורנג' כלפי ציבור שלם נושא התלונה:
קוגן ליזה שם/כינוי:
אזור השפלה אזור:
ההסתדרות כתובת:
תיאור הבעיה:
רכשתי שלא דרך חברת הסלולאר אלא דרך יד שניה מכשיר דור שלישי (k60i -סוני אריקסון)שבמקור עבד תחת אורנג' - אני לקוחה של אורנג' מזה שנים וכמוני גם משפחתי .
כאשר הכנסתי את הכרטיס הנוכחי שלי (כרטיס ה-SIMׂ) למכשיר נוכחתי לדעת שאין באפשרותו של המכשיר לעבוד עם כרטיס הSIM המקורי שלי ולכן פניתי לחברת אורנג' כדי להחליף את הכרטיס לכרטיס מדור שלישי כפי שהונחתי ע"י נציג טלפוני .
אך הפלא ופלא - בשירות הלקוחות נמסר לי שאין לחברה רצון להנפיק לי כרטיס סים דור שלישי וזאת מכיוון שהמכשיר לא נקנה דרכם.
נשאלת השאלה: כאשר אדם רוכש מכשיר מחברה סלולארית - האם הוא לא יכול למכור אותו אחרכך? האם המכשיר אותו קנה מכספו הטוב לא שווה לאחר שנקנה ושולם עליו מלוא הסכום - אם כן מדוע קניית מכשיר מוצגת בצורה כזו שהמכשיר שלך ותוכל לעשות בו ככל העולה על רוחך?
ולא רק זאת - בשירות הלוקוחות הפרונטאלי נאמר במפורש שבמידה והמכשיר היה נקנה מחו"ל לא היתה בעיה להנפיק כרטיס דור שלישי - איפה ההיגיון פה?
האם צריך לפרסם בעיתונות שחברת אורנג' הנכבדה מוכרת מכשירים שאין אפשרות למכור אותם לאחר רצון לשידרוג המכשיר בשנים הבאות (מן הראוי לציין שלא ניתקלתי בבעיה זו בעבר - לא אם קניתי או מכרתי - זו הפעם היחידה )
והמצחיק שבכל זה שלחברת סלקום אין שום בעיה להעניק לי כרטיס סים דור שלישי למכשיר שלי ואף לצפר אותי במבצע טוב מזה שאני מחוברת דרכו באורנג' - אחרי כל זה כבר יש לי ספק במילה לקוח מפי עובדי אורנג'!
עלבון , בזבוז זמן , בזבוז כספי , ביזוי חברה , סוג הנזק :
אחרי כל מה שרשמתי אם חברת אורנג' לא הגיע למסקנות ל פתרון נדרש :

Orange (אורנג') שירות לקוחות

, תגובה:
עדי זיגמן, מנהלת קשרי שם ותפקיד:
לפונה נשלח דוא"ל אישי ליצירת קשר עם נציג החברה, זאת בשל מספר ניסיונות ליצירת קשר, אשר לא צלחו. נשמח לעמוד לשירותה.תגובה:
ראה תגובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה