פרטי התלונה

תלונות Orange (אורנג')

תלונות שוק הסלולר

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מכשיר אייפון מתקלקל פעם שניה(!) תחת שנה וחצי נושא התלונה:
‏יום שני ‏12 ‏נובמבר ‏2012 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
רח' הגדוד העיברי 10, אשקלון כתובת:
תיאור הבעיה:
ולהלן המקרה -

בתאריך 25/03/12 פניתי לסניף אשקלון במטרה לתקן את מכשיר האייפון שהיה ברשותי קרוב לשנה (ומשם כך עדיין בעל אחריות יצרן). למכשיר הייתה בעיית שמע (לא מוציא צלילים, לא ספיקר וכו'), מכיוון שהתיקון לא היה אפשרי -קיבלתי מכשיר חדש כעבור יומיים. נאמר לי כי על המכשיר החדש יש שנה אחריות יצרן - מכיוון שקיבלתי מכשיר חדש מקופסא.

בתאריך 12/11/12 שבתי שוב לאותו סניף עם אותה בעיה בדיוק(!) ואילו הפעם ביקשו ממני לשלם כסף – 100 ₪ לבדיקת מעבדה ואף סכומים גבוהים נוספים במידה ויוכלו לתקן את התקלה. במידה ולא איאלץ לקנות מכשיר חדש – מכספי האישי.

הנציג שאיתו דיברתי וכן גם מנהלת הסניף הבהירו שלאחר "תיקון" יש אחריות של 3 חודשים בלבד ומכיוון שחרגתי מזמן זה איאלץ לשלם, וכל זה למרות שקיבלתי מידע אחר מנהציגה שלהם בפעם הראשונה שהייתי שם. ועוד המנהלת מסתכלת עלי ואומרת "ואפילו אין תיעוד שנאמר לך שנה אחריות.." ואני שואלת: האם זו אשמתי שהנציגה הקודמת שכחה לעדכן, האם אורנג' יכולה פשוט לחרטט את הלקוח כפי שנוח לה? ושאלת השאלות: איפה רשום 3 חודשים אחריות? בדף שאני חותמת עליו כשמשאירים אייפון לתיקון לא מצויין שום דבר כזה ולכן אני נסמכת לחלוטין על דברי הנציגים.

מכאן אני פונה אליכם, איך אורנג מטעה אותי כך, לא לוקחת אחריות על דברים שנאמרו, מכחישה כל קשר ועוד מפנה את עלי את האצבע המאשימה ומצפה שאשלם כסף על התיקון או על מכשיר חדש, אותו אצטרך לקנות בשווי אלפי שקלים! כאשר מחציתו כבר השתלשל לכיסם של אורנג'.
השארתי את מכשיר האייפון בתיקון באותו סניף מחוסר ברירה, במקביל אני פותחת נגד אורנג' תביעה בבית משפט לתביעות קטנות. לא ייתכן שאורנג תזלזל כך בלקוחות שלה.

תודה על התייחסותכם הדחופה,
כספי סוג הנזק :
שתינתן שנה אחריות על מכשיר חדש כפי שהובטח על ידם + פיצוי על עוגמת נפש וטרטורים פתרון נדרש :

Orange (אורנג') שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה