פרטי התלונה

תלונות מוסך מרכזי יפנאוטו

תלונות מוסכים

תלונות תחבורה ותעופה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אפס אמינות ! נושא התלונה:
‏יום שני ‏27 ‏ספטמבר ‏2010 תאריך האירוע:
אזור השרון אזור:
הרצליה פיתוח כתובת:
תיאור הבעיה:
ביום רביעי 1/9/2010 מסרתי את הרכב שלי לתיקון של שני פגושים, ולהוספת מכסה לפנס קדמי ימני. נאמר לי שהרכב יהיה מוכן תוך יומיים, ובכל מקרה "לשישי-שבת יש לך אוטו גיברת". הרכב לא היה מוכן. לא לשישי-שבת כמובטח, ולא גם ביום א' ב' ו - ג' שלאחר מכן. רק בערב חג, יום רביעי, שבוע (!) לאחר מכן - יכולתי לקחת את הרכב.
התנצלות? בקושי. רק כי מאד בקשתי...
אך זה לא הכל : הפגושים תוקנו לשביעות רצוני, אמנם, אך מכסה לפנס הימני לא הותקן. "אנחנו נזמין". למה לא הזמנתם בכל ימות השבוע שהרכב כבר אצלכם? אין תשובה. "תתקשרי בעוד שבוע" התקשרתי. ואין. "תתקשרי בעוד יומיים"... וכו' וכו'. אתמול, כעבור כמעט שלושה שבועות מאז הוחזר לי הרכב, התקשרתי שוב, ואיציק קונפורטי, האחראי על ההבטחות אמר לי לבוא הבוקר 27/9/2010 כדי שהוא יראה "אם יש מכסה לפנס מתאים". כבר הריח לי לא-טוב. אבל באתי. לא היה מכסה לפנס. "אני אזמין לך" הוא אמר. "עכשו אתה נזכר? בקשתי כבר ב 1/9 כאשר הכנסתי את הרכב למוסך ! ". אני אתקשר אליך ברגע שיהיה לי, הוא אמר.
בדרכי החוצה מהמוסך שמתי לב לשלט "חנות חלפים". החלטתי להכנס ולבדוק אם יש להם מכסה לפנס כזה שאני צריכה. איציק, שנכנס במקרה לגמרי כמה דקות אחרי הופתע לראות אותי שם. "החלטתי לבדוק בעצמי" אמרתי לו. "בואי, אני אעזור לך" הוא השיב. עמד בתור לדלפק ההזמנות, והזמין לי את מכסה הפנס.
הפנס אולי יהיה מכוסה, אבל אתם שם, חבר'ה.. לכם יש מה לשפר באופן שבו אתם משרתים את קהל הלקוחות שלכם. ואני לקוחה נאמנה שלא טפלתי ברכב בשום מוסך אחר החל מרכישת הרכב באמצעותכם.
תתביישו.
אבל יותר חשוב : תשתפרו.
שנה טובה,
רחלי

מוסך מרכזי יפנאוטו שירות לקוחות

, תגובה:
מנהל המוסך שם ותפקיד:
הובהר ללקוחה כי המקרה נבע עקב התנהלות חדשה של מחלקת הפחחות והצבע.בכל מקרה אין זה אמור "לעניין" את הלקוחה ועליה לקבל את השירות לה היא ראוייה.איציק הוזמן לבירור בו הוסבר לו חומרת המקרה. תגובה:
הלקוח תקבל כפיצוי את כיסוי הפנס בעלות של400 ש"ח פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה