פרטי התלונה

תלונות מגנוליה

תלונות עוד בתכשיטים

תלונות תכשיטים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
טבעת פגומה שהחליפו 3 פעמים ב5 חודשים נושא התלונה:
בכר גבאי מלי שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏01 ‏נובמבר ‏2016 תאריך האירוע:
אזור ירושלים אזור:
שדרות משה דיין 148 כתובת:
קניון פסגת זאב, ירושלים סניף חברה:
תיאור הבעיה:
ב1.11 קניתי ליום ההולדת שלי טבעת וי משובצת באבנים קטנות. יום אחרי הקניה גיליתי אבן חסרה בטבעת והלכתי להחליפה בקניון הדר בירושלים. חשוב להדגיש אני תלמידה תיכון שלא עונדת את הטבעת בשעות בית הספר אלא רק בשעות הערב ולכן אין סיבה שיפלו האבנים ממנה פעם אחר פעם.
לאחר חודש עוד פעם נפלו מספר אבנים מן הטבעת אז לקחתי אותה לסניף שממנו קניתי אותה, סניף פסגת זאב ושם הזמינו אחת חדשה וכעבור חודש בערך קיבתי אותה.
לאחר תקופת זמן של חודש מיום קבלת הטבעת החדשה נפלו שוב מספר אבנים ולכן החלטתי שהטבעות מהסוג הזה פגומות ולכן הלכתי סניף פסגת זאב שוב פעם וביקשתי בפירוש לקבל זיכוי במקום הטבעת. המוכרת שלחה את הטבעת שירות הלקוחות ורשמה שאני דורשת זיכוי והיא אמרה שהסיכויים לזיכוי טובים. לאחר שלושה שבועות קיבלתי הודעה שהטבעת הגיעה מתיקון אז אני וסבתא שלי הלכנו לברר למה היא תוקנה ולא קיבלתי זיכוי כפי שביקשתי. נתקלתי שם באטימות מצד האחראית שהתנהגה בזלזול כלפי והיה ניסיון שלה לפנות לשירות הלקוחות שלא טרח לחזור אלינו אחרי נסיונות רבים ושלא ניתן להשיגם אף פעם. שירות הלקוחות לא הסכים בשום פנים ואופן לתת לנו זיכוי בטענה שההחלפות לא נרשמו במחשב ולכן, כאילו לא נעשו וכי אנחנו משקרות לכאורה. במקום לבוא בתלונה למוכרות שלא עשו את עבודתן כראוי, באים ללקוחות בלונה. היינו שם כשעה וחווינו השפלה מצד עובדי החברה שירות הלקוחות שלהם ולאחר ויכוח ממושך, לא הסכמתי לקבל את הטבעת בחזרה והיא בסניף ועד היום לא הגענו לפיתרון מפני שלקיחת הטבעת לא באה בחשבון בגלל ההיסטוריה. אני מבקשת שתעזרו לי לקבל זיכוי על הטבעת.
-הסבתא מטפלת בנושא אז פרטיה רשומים-
תודה,
קארין טל
עוגמת נפש סוג הנזק :
זיכוי לרכישת תכשיט אחר פתרון נדרש :

מגנוליה שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה