פרטי התלונה

תלונות מגנוליה

תלונות עוד בתכשיטים

תלונות תכשיטים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
לא מאמינים ללקוחות ומעליבים אותם נושא התלונה:
‏שבת ‏25 ‏מאי ‏2013 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
כרמיאל ביג סניף חברה:
תיאור הבעיה:
קיבלתי לפני כחודש מתנה זוג עגילים מדהימים ממגנוליה.. כי אני חולה על תכשיטים ובמיוחד תכשיטי מגנוליה.. עבר משהוא כמו חודש ולא שמתי את העגילים (מאז שקיבלתי אותם ) ובאתי לפני כמה ימים לשים אותם .. נדהמתי אני רואה אותם בצבע שחור דהוי כאילו שזה לא זוג עגילי כסף ששולם עליו 200₪ .. אמרתי אני יבקש מהם להחליף לי .. ניגשתי לסניף מגנוליה בכרמיאל בביג .. ואז המוכרת לא האמינה לי שזה מה שקרה למוצר והתחילה להגיד לי אולי שמת אותם בשמש כמה זמן !! אוליי נכנסת איתם לים !! אולי השתמשת ועכשיו את מחזירה אותם .. וכל מיני דברים שהעליבה אותי ( זה קרה ביום שבת בסביבות הדיה 17: 30)
ובסוף אחרי שהעליבה אותי עם כל מה שאמרה שאלתי אותה האם את יכולה להחליף לי ושאני אלך ולא אחזור בחיים שוב פעם לקנות מכם... שאלה אותי על הקבלה !! אמרתי לה שאין לי כי לא קיבלתי עם קבלה או פתק החלפה !! ואז מה הטענה שלה !! יכול להיות שהמוצר נקנה מלפני שנה ועכשיו את קיבלת אותם !! למרות שרואים שהם חדשים ועדיין יש את הפתקית של המחיר..אבל המחיר שונה !! ועכשיו הם יותר יקרים !!
בסופו של דבר אמרה לי או שתביא את הקבלה או שתשלמי 35₪ ונשלח את העגילים לניקוי !!!
השאלה שלי עכשיו !! נראה לכם שאני יחזור לקנות מכם תכשיטים !!! אחותי כשקנתה לי את העגילים שילמה 187₪ ושזה לא זול ולא שמרה את הקבלה אני צריכה לשלם על זה ביוקר כשמעליבים אותי ומביכים אותי בדוכן !!!
אני לקוחה שלהם הרבה זמן אבל הפעם אני עוצרת ולא מוכנה שוב לחזור ולקנות מהם תכשיטים לא זולים ויקרים וגם לקבל שירות על הפנים !!
ובכל זאת הבקשה שלי היא שתחליפו לי את העגילים וזהו
עוגמת נפש סוג הנזק :
שיחליפו לי את העגילים פתרון נדרש :

מגנוליה שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה