פרטי התלונה

תלונות מכון אברהמסון

תלונות מרפאות

תלונות רפואה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גמילה מסוכרים וגלוטן שלא צלחה נושא התלונה:
אזור ירושלים אזור:
תיאור הבעיה:
שלום רב,
אתמול ביצעתי גמילה מסוכרים וגלוטן.
הייתי אמורה לחוש משהו מתהליך הגמילה אך לא הרגשתי דבר.
פרט חשוב שלא נמסר לי בטלפון הוא שאאלץ לא לאכול לעולם גלוטן וסוכר. ומן הסתם לא בשביל זה באתי למכון. בשביל זה יכולתי להגיע לדיאטנית. באתי בשביל לקבל סיוע להורדת הדחפים אך שום דבר לא קרה. היתה לי שיחה עם מנהלת המכון אתמול. היא טוענת שאני קיבלתי את "המוצר" ולכן לא אוכל לקבל החזר כספי. אבל אני לא קיבלתי שום מוצר והמשכתי לאכול כרגיל.
אני גם חושבת שהוטעתי.. אם היו אומרים לי בטלפון שלא אוכל לאכול סוכרים וגלוטן כל חיי אז לא הייתי מגיעה אליהם.מה גם שאין לי רצון שלא לאכול סוכרים וגלוטן כלל. אבל לאחר השיחה הטלפונית כאשר אתה כבר מגיע למקום ואתה מרגיש בתהליך קשה לך לקום וללכת ולכן ביצעתי את הטיפול.
אני חשה מרומה על 2100 שקלים ששילמתי ולחינם. הרגשתי שגרמו לי להגיע לשם על מנת לקבל את המידע במקום ואז כבר הלחץ וההגעה למקום כבר השאירו אותי שם ולכן לא קמתי והלכתי.
לא חשתי שהדחף ירד ולו לרגע ועל אף שהייתי סקפטית לגבי הטיפול, המטפל ציין בפניי שהדחף יירד ולכן הסקפטיות אינה משנה כאן. חשוב לי לציין שאני לא מהמכורים הכבדים ואני בחורה בריאה ששוקלת 65 קילו. פשוט הטיפול הזה לא עשה לי דבר.
אנא עזרתכם. אני חשה עלבון.
תודה.
עלבון סוג הנזק :
החזר של לפחות מחצית מסכום הטיפול. פתרון נדרש :

מכון אברהמסון שירות לקוחות

, תגובה:
גילעד אבגי מנכ"ל אברהמ שם ותפקיד:
לכבוד
אתר תלונה

תגובה לתלונה מספר 60616 של הגברת קורת שרית
נושא התלונה: גמילה מגלוטן וסוכר

א.ג.נ שלום רב,
קראנו את פנייתה של גברת שרית קורת בעיון רב.
למכון אברהמסון הצלחה גדולה בטיפולי גמילה מגלוטן וסוכר
בדרך טבעית מזה 26 שנים.

במכון נגמלו בהצלחה אלפי אנשים כולל ידוענים מן המוכרים בישראל, אשר על כך מבוססים המוניטין ושמה הטוב של החברה.

החברה מטפלת ביושר באלפי אנשים בשנה ותנאי ההתקשרות מול כל הלקוחות ברורים ומתנהלים בשקיפות מלאה בעל פה ובכתב.
טיפולים באנשים בגמילה ובמיוחד בתחום התזונה הינו תחום רגיש במיוחד , מי כמוכם יודע שכמות התלונות בענף הינן מן הגדולות ולמרות היותנו מן המובילים בישראל עד כה, לפי מיטב ידיעתי קיבלתם רק פניה אחת וגם היא מיד נבהיר אינה אלה פניית סרק מקוממת המושתתת על להטוטנות מילולית נפסדת תוך כדי ניצול בוטה של איום החשיפה האינטרנטית להכפשת שמה הטוב של החברה.

כל הפרטים ניתנים מראש בעל פה ולהסרת הספק בכדיי שלא יפנה אדם ויאמר כי הסתרנו ממנו איזה שהי אינפורמציה אנו גם חותמים על חצי עמוד של הסכם התקשרות קצר וברור וללא אותיות קטנות (מצ"ב ההסכם).
ברוב המקרים טיפול אחד מספיק אך אם אדם הגיע לטיפול ולא נגמל הוא זכאי לטיפולים נוספים ללא תנאים וללא הגבלה בכל אחת משבעת הקליניקות שלנו בארץ ועם כל אחד מהמטפלים שיבחר (מלבד אהוד אברהמסון כשאצלו תעריף הטיפול גבוהה יותר מטבע הדברים), וזאת למשך שנה מיום הטיפול הראשון.

המכון לא מבטיח 100% הצלחה, ולעולם לא הבטיח.
יש אנשים שלא נגמלים-והדברים ברורים ומוצגים בצורה זו במעמד השיחה הטלפונית ובמעמד הטיפול .

להסרת הספק, בכניסה לטיפול המטופלים חותמים על הצהרה המיידעת אותם כי אין 100% הצלחה ואין החזר כספי – יותר כן ושקוף מזה אין.
כל אדם חותם על הצהרה זהה להצהרה עליה חתמה המתלוננת ביום הטיפול – אחרת אין אפשרות להיכנס לטיפול. מצ"ב ההצהרה..

הנני מזמין אתכם לעשות ניסיון ולהתקשר למכון ולדבר עם כל אדם שתבחרו. לבקש פרטים ולשאול האם אנו מחזירים כסף, אין לנו ספק כי תקבלו תשובה ברורה פשוטה וחד משמעית-"לא! אין החזר כספי !"
מספר הטלפון שלנו הוא : 9933* .

הטענה כאילו לא נאמר למתלוננת כי ייאסר עליה לאכול גלוטן וסוכר הינה "שקר" איך יתכן כי הבחורה הזמינה תור לגמילה מגלוטן וסוכר וחשבה שיכולה להמשיך לאכול גלוטן וסוכר לאחר הגמילה.
כמו כן במעמד השיחה אנו מציינים בפירוט באילו מרכיבים יש גלוטן ומאילו מזונות מורכב התפריט.

שרית קיבלה הסבר מפורט בשיחה הטלפונית עם נציג השירות במשרד והסבר נוסף לפני כניסתה לטיפול, וכל זאת עוד לפני התשלום.

כל השיחות בנויות מפרוטוקולים שנוסחו מראש – המיועדים לתת אינפורמציה מלאה ואמיתית לכל דורש.

אם שרית לא רוצה לאכול מוצרים ללא גלוטן וללא סוכר למה היא פנתה אלינו , שוחחה עמנו בטלפון וקיבלה פרטים מלאים , הגיעה מיוזמתה לקליניקה, חתמה מיוזמתה על תצהיר מפורט , ואפילו לאחר שיחת ההסבר שקדמה לטיפול - נכנסה לטיפול שהוא גמילה מגלוטן וסוכר?

ברוב המקרים טיפול אחד מספיק אך אם קרה ואדם הגיע לטיפול ולא נגמל הוא זכאי לטיפולים נוספים ללא תנאים וללא הגבלה בכל אחת משבעת הקליניקות שלנו בארץ , וזאת למשך שנה מיום הטיפול הראשון.

אכן תאמנו לשרית טיפול נוסף ,
כמו כן אני חייבת לציין כי מכיוון שהגברת טענה שיש לה בעיית תחבורה,
הצגנו בפניה אפשרות להגיע במונית על חשבוננו שתיקח ותחזיר אותה מהטיפול, כמה חברות במדינת ישראל הנכם מכירים שיעשו כזה דבר? אצלנו זה נוהל!.
אפשרנו לה להגיע לטיפול אצל אהוד אברהמסון בעצמו ללא תוספת תשלום !,
וכנהוג לגבי כל מטופל, הזמנו את שרית לטיפול נוסף במרכז לטיפולים מיוחדים שלנו הנותן מענה ומסייע פיזית בתהליך ניקוז הרעלים והאצת חילוף החומרים, וגם זאת ללא תוספת תשלום, ( זהו מרכז המיועד להתמכרויות לסמים קלים, כדורים ואלכוהול הכולל : חדר סאונה, חדר מלח, שטיפת רקמות העור ורפלקסולוגיה לניקוז רעלים).בכדי להקל על הגברת וללא כל הבטחה מראש שלחנו לה עם שליח עד הבית מכונה לאפית לחם . שרית אינה יודעת, אך במכון אברהמסון אנו מקפידים להמשיך ולהפתיע את המטופלים במשך השנה, וכעבור כחודש ממועד הטיפול כנהוג לגבי כל מטופל, שרית תוזמן לסדנת אפיה ללא סוכר וללא גלוטן, סדנא עשירה ומגוונת הניתנת חינם לכל מטופל.

מעבר להיותנו גוף מסחרי, אנו רואים בפעילויותינו שליחות אמיתית לתועלת ולרווחת הציבור,
אנו מקווים כי בטיפול מיוחד זה תצליח בגמילה.
ואם לא תצליח בדרך זו , יש בידינו כלים ואפשרויות נוספות לעשות את הכול בכדיי שגם שרית בעזרת השם תצליח.
בכבוד רב,
גילעד איבגי
מנכ"ל


תגובה:
תאמנו לשרית טיפול נוסף ,
הצגנו בפניה אפשרות להגיע במונית על חשבוננו.
אפשרנו לה להגיע לטיפול אצל אהוד אברהמסון ללא תוספת תשלום !,
וכנהוג לגבי כל מטופל, הזמנו את שרית לטיפול נוסף במרכז לטיפולים מיוחדים שלנו הנותן מענה ומסייע פיזית בתהליך ניקוז הרעלים והניקוטין מהגוף
( זהו מרכז המיועד להתמכרויות לסמים קלים, כדורים ואלכוהול הכולל : חדר סאונה, חדר מלח, שטיפת רקמות העור ורפלקסולוגיה לניקוז רעלים).


בכדי להקל על אפית לחמים ללא גלוטן אנו שולחים מכונה לאפית לחם ואכן גם שרית קיבלה . בהמשך שרית תוזמן לסדנת אפיה כפי שכל מטופל שלנו משתתף.

מעבר להיותנו גוף מסחרי, אנו רואים בפעילויותינו שליחות אמיתית לתועלת ולרווחת הציבור,
אנו מקווים כי בטיפול מיוחד זה תצליח בגמילה.
ואם לא תצליח בדרך זו , יש בידינו כלים ואפשרויות נוספות לעשות את הכול בכדיי שגם שרית בעזרת השם תצליח.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה