פרטי התלונה

תלונות עיסקה טובה סחר ושיווק בע"מ

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
החזרת מוצר נושא התלונה:
‏יום ראשון ‏17 ‏מאי ‏2009 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
אחד העם 11 תל אביב 65143 כתובת:
תל אביב סניף חברה:
תיאור הבעיה:
הזמנתי מקטלוג המוצרים של חברת עיסקה טובה מחטב במחיר 49.90 בתאריך 17.05.09 דיברתי עם גב' בשם שושי על פי הנתונים שמסרתי לה סוכם שהמידה שאני זקוקקה לה היא XL כאשר קיבלתי את המוצר בדאר רשום התברר שנשלח אלי מחטב במידת L התקשרתי לחברה שוב דיברתי עם גב' בשם שושי מאס מקשרי לקוחות היא אמרה לי שאחזיר את המחטב ואין "שום בעיה נשלח לך אחר במידת XL "כך אכן עשיתי. מאחר ולא קיבלתי שום דבר דאר התקשרתי שוב לחברה, נציגת שירות ענתה לי "י את תקבלי את המחטב בהזמנה הנוספת שתעשי בחברה" כלומר אם אני אזמין מוצר נוסף ישלחו לי את המוצר שכבר שלמתי עבורו, ובגלל טעות של הטלפנית שלחו לי מוצר במידה לא מתאימה. לציין שנגרמה לי טרדה היה עלי ללכת לדאר להמתין בתור לשלם דמי משלוח ובסופו של דבר לא קיבלתי את המחטב עליו שילמתי. נמסר לי עוד שיזכו את חשבוני בחודש הבא. הדבר מקומם ומרגיז זו חוצפה שאין כדוגמתה יחס מזלזל ללקוח אחרי שקיבלו את כספו.
במשך השנה הם מתקשרים אלי טלפונית ומציעים כל מיני עסקאות ומתנות שאיני נענית להם אבל כאשר הלקוח כבר הזמין ושילם עבור מוצר לא מתאים והחזיר אותו על פי הוראות שקיבל מהחברה וממתין למוצר המתאים אין עם מי לדבר.
אודה לכם אם תואילו לטפל בתלונתי ולפרסמה על מנת שאנשים אחרים לא יקנו דרך חוברת עסקה טובה. המצורפת לדפי החשבון המגיעים דרך הבנק.
בכבוד רב,
שרון
עוגמת נפש סוג הנזק :

עיסקה טובה סחר ושיווק בע"מ שירות לקוחות

, תגובה:
יפה אברהם מנהלת שימור שם ותפקיד:
בהמשך לפנייתך, במעמד ההזמנה בחרת במחטב במחיר מתנה 49.90 במידה הרצויה לך. האחריות שעיסקה טובה מעניקה היא לגבי טיב ואיכות המוצר בלבד. את ההזמנה ביצעת ביודעין כי קבלת המוצר היא דרך הדואר והחלפת מוצר כרוכה בעלויות משלוח שעיסקה טובה לא יכולה לשאת בהן.
לידיעתך ולפי סיכום עימך בתאריך 02/06 הועבר זיכוי לכ"א שלך בתאריך 4/06
תגובה:
לידיעתך ולפי סיכום עימך בתאריך 02/06 הועבר זיכוי לכ"א שלך בתאריך 4/06 פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה