פרטי התלונה

תלונות חברת מתן חן

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שירות לקוי נושא התלונה:
‏יום שלישי ‏12 ‏מרץ ‏2013 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
המלאכה 3 תל אביב כתובת:
תיאור הבעיה:
בתאריך ה 12.3.13 נפגשנו עם נציג החברה לייעוץ משכנתאות- מתן - גילעד ושילמנו עבור ייעוץ משכנתא. בשיחה טלפונית- לאחר ששאלתי אותו למה למעשה החברה לייעוץ מתחייבת לנו - נאמר לי כי עבור התמהיל האופטימאלי שנקבע על ידי החברה יושגו הריביות הטובות ביותר, בנוסף אתר החברה מתהדר בתו של אמון הציבור- לאחר בירור מעמיק זה החלטנו להתקדם עם הייעוץ. עבור יעוץ זה שילמנו 3530 ש"ח.
לאחר כשבועיים בתאריך 29.3.13 כבר היינו בבנק מזרחי לחתום על משכנתא לאחר שזה הבנק שהחברה למשכנתאות מצאה עבורנו, ואף התחלנו תהליך של החתמת טפסים (שבמהלכו הוצאנו 900 ש"ח על שמאי ו 250 ש"ח על רשם המשכונות).
במהלך השבוע של החתמת הטפסים נודע לנו כי ניתן לקבל על תמהיל זה ריביות יותר טובות- ולכן פנינו לבנק וקיבלנו הצעות יותר טובות (לדוגמא: -0.95 על החלק של הפריים לעומת 0.9 שהחברה לייעוץ משכנתאות השיגה עבורנו והיו הפרשים גם במסלולים האחרים).
עקב כך החלטנו להעמיק את הבירור - ופנינו לבנקים נוספים שעמדנו איתם בקשר כגון בנק איגוד. לתדהמתנו התברר לנו כי בנק איגוד הביא הצעה יותר טובה מבנק מזרחי (הצעה שאף אושרה על ידי החברה למשכנתאות במייל כי היא הצעה יותר טובה) ולבסוף החלטנו לסגור בבנק איגוד.
בנוסף התברר לנו כי החברה למשכנתאות לא פנתה לכל הבנקים שהיינו איתם בקשר - לדוגמא משיחה עם נציגת בנק דיסקונט שהיינו איתה בקשר לפני שפנינו לחברה למשכנתאות ודרכה הוצאנו אישור עקרוני ואף הצעה למשכנתא- התברר שבכלל לא פניתם אליה (למרות שנתנו את הטלפון שלה ופרטיה בפגישה עם גילעד וידוע לנו כי ריביות לתמהיל שנתתם אתם צריכים לבקש דרכה היות ואיתה התחלנו את התהליך).
לבסוף, מצאנו את עצמנו מנהלים את המשא ומתן מול הבנקים- למרות שזאת בדיוק הסיבה שפנינו אל החברה למכנתאות. ובמבחן התוצאה הסופית לא קיבלנו את הריביות הטובות ביותר עבור התמהיל שנקבע לנו.
עקב כך פנינו לחברה למשכנתאות (גב' ליבה) וביקשנו החזר תשלום- לאחר שבוע היא חזרה אלינו והודיעה כי לא ניתן לקבל החזר תשלום, ללא ציון סיבה. ביקשתי באותה שיחה לדבר עם מישהו ממונה עליה אך נענתי בשלילה, בנוסף ביקשתי לדבר עם גילעד ונאמר לי שהוא יחזור אלי- דבר של קרה עד היום.
במידת הצורך אשמח להעביר את התכתבות שלנו עם החברה לייעוץ משכנתאות, המוכיחים כי לאחר שכביכול נסגר המכרז עם הבנקים קיבלנו הצעה יותר טובה לאותו תמהיל, וכן את האישור שלהם להצעת איגוד- התכתבות אשר מוכיחה את טענותי.
כספי סוג הנזק :
החזר כספי פתרון נדרש :

חברת מתן חן שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה