פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תשובה חסרת הוכחות נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏04 ‏אוגוסט ‏2005 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
את התשובה הנ"ל קיבלתי בטלפון ,את חוסר ההגינות בעיסקה ניתן לראות ע"פ חיוב של חברה נוספת על סמך אישורכם - וזה לבטח לא באישור הממשלה או אישור של כל גורם אחר, ההוכחה לכך היא שחב' ויזה זיכתה אותי!!!כמו כן לא קיבלתי אף לא נספח, לא בדואר ולא בדרך כל שהיא לביתי.
דבר נוסף, העסקה הנ"ל לא זולה יותר מהעסקה הקודמת ,לכן אין שום סיבה שאסכים לה כשמחירי האינטרנט בירידה כל הזמן עד עצם היום הזה.
כספי סוג הנזק :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
פניות הציבור שם ותפקיד:
ראשית אציין כי, חברת yes נוקטת בכל האמצעים והמשאבים על מנת להביא לשביעות רצון לקוחותיה. בהתאם לכך פנייתה זו וכן הקודמת של גב' הברמן נבדקה במלוא תשומת הלב הראויה. תגובה:
כידוע, החברה מציעה מגוון מבצעים ללקוחותיה החדשים והותיקים כאחד. המבצעים השונים מתעדכנים ומשתנים על פי מועדים קבועים מראש, כדרכם של מבצעים. במסגרת מבצעים אלה הלקוחות מוענקים הטבות שונות.

כמו כן, מעת לעת מציעה החברה מגוון של מבצעים ותכניות המשך ללקוחותיה הקיימים וזאת על מנת להמשיך ולחדש את מגוון השירותים האטרקטיביים שמציעה החברה- כדרכה מיום הקמתה.כפי שצויין בתשובתנו הקודמתהוצע לגב' הברמן ע"י נציגנו כי תוסב למסלול המשך, להלן מבצע SK2*, בהסכמתה ובאישורה. במסגרתו תהנה ממחיר מוזל של מסלול צפייה וגלישה בתשתית האינטרנט (לא כולל ספק הגלישה ) במחיר מוזל חודשי של כ-231.01 ש"ח* (על פי נמחיר חבילת הבסיס באותה עת) ובמחיר ספק גלישה חודשי של 31 ש"ח (בתשלום נפרד) , כלומר סה"כ חויבה כ-262.01 ש"ח לחודש*. המחיר הכולל האמור צויין בפני הלקוחה במעמד המכירה הטלפונית.בהתאם לכך חוייבה הלקוחה ע"י חברתנו בהתאם למסוכם עימה.חשוב לציין לאורך כל פניותיה של הלקוחה לנציגנו בנושא הוסברו לה כל התנאים האמורים לעיל לאשורם.ברצוני לציין כי מחיר חבילת הבסיס והסרטים לפי מחירון החברה, כיום, עומד על סך 240 ש"ח לחודש ללא אינטרנט. עוד אציין כי מסלול הצפיה והאינטרנט הקודם של הלקוחה טרם הסבתה למבצע האמור עמד על 299 ש"ח לחודש, לפי 99 ש"ח לחודש בגין עלות אינטרנט (ספק ותשתית) וכ-200 ש"ח בגין מסלול הצפייה Z67.

כפי שתוכל להיווכח, אין ספק כי החברה הציעה לגב' הברמן מחירי מסלול אטרקטיבים ובכך נהגה עמה בהגינות יתרה ואף לפנים משורת הדין. על כן הטענה שהעלת בפנייתה אינה מתיישבת בקנה אחד עם ההטבות אשר הוענקו לה והוצעו לה.בהתאם לכל האמור לעיל תשובתנו בעינה עומדת.

yes

*בכפוף לנספח תנאי המבצע
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה