פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ניתוק יזום של חברת יס ובקשה לתשלום דמי יציאה נושא התלונה:
איבזוב שלום שם/כינוי:
אזור תל אביב אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
שלום רב,
שמי איבזוב שילו (שלום), חתמתי חוזה עם חברת יס בתאריך ה- 29.07.09 לתקופה של 36 חודשים .
בחודש מרץ 2010 בוטל לי כרטיס האשראי, לאחר התקשרויות רבות מצדי לחברת יס להעביר את החיוב להוראת קבע בחשבוני שבבנק הדואר, בתאריך ה- 20.05.10 אושרה לי בקשת הוראת הקבע .(אפילו נשלחה לי הודעה לסלולרי)

כעבור כ- שבוע שבועיים פנה אלי נציג יס והודיע לי כי יס ביטלו לי את הוראת הקבע ועלי להחזיר את הציוד ולשלם קנס בסכום של - 994.71 ש"ח .

התקשרתי למחלקת פניות פיננסים ודברתי עם האחראית.
אחראית המחלקה אכן ראתה כי אושרה לי הוראת הקבע ולאחר מכן ראתה גם את ביטול ההוראה מצדם ללא הסבר.
ההסבר של האחראית היה כי יס לא עובדים עם בנק הדואר ומבחינתה אני הפרתי את החוזה וחייב בתשלום קנס היציאה.

עברתי על החוזה עם הנציגה ולא מצויין בשום סעיף ש-יס לא עובדים עם בנק הדואר ואני בכלל לא מעוניין להתנתק מכיוון שאני מאוד מרוצה משדורי הלויין, כל מה שאני רוצה בסה"כ זה לשלם בהוראת קבע .

הנציגה נשארה איתנה בדבריה ואמרה שלא ניתן לחבר אותי ל-יס ולא משנה שלא רשום בחוזה שהם לא עובדים עם בנק הדואר ומבחינתה אני הפרתי את החוזה ועלי לשלם את הקנס, במידה ואני לא מתכוון לשלם הדבר יגרור קנסות רבות ולאחר מכן טיפול של עו"ד ובסופו של דבר אשלם הכל עם ריבית וקנסות.

קיבלתי אישור להוראת קבע וחברת יס ביוזמתה ביטלה אותה - משמע הם הפרו את החוזה ולא אני. התחננתי לחזור וקיבלתי איומים על קנסות .

אינני מעוניין להשאר בחברה שמתנהגת ללקוחותיה בצורה מחפירה שכזו, כסף מחשבון בנק הדואר לא טוב ? זוהי אפליה המוגנת בחוק !

לאיים על לקוח שיגבו ממנו קנסות וטיפול הוצאה לפועל ע"י עו"ד זה כבר איום כוחני!

ועלבון סוג הנזק :
התנתקות מהחברה ללא תשלום דמי יציאה פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך מיום 25.8.2010 בעניינו של מר שילו (שלום) איבזוב.

אבקש לציין כי בכפוף להסכם ההתקשרות עם החברה על הלקוח, לדאוג לאמצעי תשלום תקין במערכת מסוג הוראת קבע או כרטיס אשראי, לראיה סעיף 9 ב' בהסכם ההתקשרות :

" מתי ואיך משלמים?
אנו נסכם יחד אתך, לפי נוחותך, את מועד התשלום החודשי כאשר התשלום יבוצע באמצעות כרטיס האשראי שלך או באמצעות הרשאה לחיוב חשבון בחתימתך, לפי הפירוט הבא:

התשלומים עבור חבילת הבסיס, חבילות הערוצים, הערוצים הבודדים ושירותים אחרים, ככל שיוצעו כאלה על ידי החברה, ייגבו ממך בדיעבד לאחר כל חודש צפייה אם בחרת לשלם באמצעות כרטיס אשראי; ומראש בתחילת כל חודש צפייה אם בחרת לשלם באמצעות הרשאה לחיוב חשבון ".

חשוב לי להדגיש ולציין שעל הלקוח לעמוד בהתחייבויותיו לחברה, ביניהם תשלום בגין השירותים המוענקים לו, מידי חודש בחודשו וזאת ע"י קיומו של אמצעי תשלום תקין וקבוע במערכת החברה, קיום תנאי זה הוא הכרחי והינו באחריות הלקוח.

במידה ואין אמצעי תשלום תקין המעודכן במנוי אנו רואים זאת כהפרה חד צדדית של תנאי הסכם ההתקשרות בין yes ללקוח ושומרים לעצמנו את הזכות להסיר את שירותי הצפייה במנוי ולסיים את התקשרותו מולנו.

חשוב לציין כי נציגינו פעלו על פי נוהלי החברה לאורך כל הדרך כאשר הם נאמנים לנוהלי החברה כדת וכדין בכפוף להסכם ההתקשרות.

הדרך לתשלום במזומן או לחלופין כרטיסי דיירקט ואלקטרון אינה הדרך המקובלת בחברתנו אלא כאמצעי זמני בלבד ורק במקרים בהם היה מעודכן אמצעי תשלום תקין והתעוררה בעיה זמנית ואז ניתן לבצע תשלום במזומן ומראש לתקופה מוגדרת עד עדכון אמצעי התשלום באופן קבוע .

יובהר כי החברה מאפשרת ללקוחותיה, אשר אינם יכולים לעדכן אמצעי תשלום קבוע (כמתבקש מהוראות הסכם ההתקשרות), לשלם מראש, את שירותי החברה למשך תקופה מקסימאלית בת שלושה חודשים, מן הטעם הפשוט של הבטחת זכותה לקבל תמורה בגין שרותיה.

בהתאם לרשומות מערכת החברה נמצא כי ביום 30.7.2009 הצטרף מר איבזוב לשירותינו במנוי בהתאם לחתימתו על טופס הצטרפות עם פרטי שמו ופרטי כרטיס אשראי על שמו . בהמשך לפנייתך עולה כי מר איבזוב הצטרף למבצע ללקוחות חדשים מסוג DKD* למשך שלוש שנים ראשונות החל מיום 3.8.2009, בהתחייבות, חודשיים ראשונים ללא עלות ו-34 חודשים נוספים במחיר 233.99 ש"ח* לחודש, ולמשך שנתיים נוספות, ללא התחייבות, במחיר 313.65 ש"ח* לחודש וזאת לאחר מסירת פרטים מלאים של המנוי על ידו לנציג yes.

בהמשך לפנייתך בשמו של מר איבזוב אבקש לציין כי תואם על ידינו מועד לאיסוף של ציוד הקצה מכתובת המנוי ליום 20.9.2010 בין השעות 14:00-16:00. בהמשך לכך אבקש לציין כי חשבונו של מר איבזוב יחויב עבור החזר עלות הטבה על סך של 994.71 ש"ח, זאת בשל ניתוק המנוי טרם תום תקופת ההתחייבות למבצע.


נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.

פניות הציבור

חברת yes

דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם

תגובה:
ראו תגובה לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה