פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
יותר מדי שידורים חוזרים נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
יותר מידי שידורים חוזרים ,אנחנו מרגישים ממש פריירים,דוגמאבערוץהחיים הטובים
קיטעי קישור חוזרים על עצמם בלי גבול ,אולי אנחנו יכולים לשלם בכאילו כסף,כי אנחנו מקבלים כאילו שידורים סרטים חוזרים על עצמם ,מעניין מה ההסכמים שלהם.
עוגמת נפש סוג הנזק :
מובן!! שיפסקו או שלא יגבו תשלום על מה שאין . פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes. שם ותפקיד:

ראשית אציין כי חברת yes נוקטת בכל האמצעים והמשאבים כדי שמגוון הערוצים ותכנם יהוו מקור הנאה ועניין לציבור הישראלי, ולכן אנו

שמחים להיווכח כי המשאבים הרבים המושקעים בשיפור השרות ובאיכותו כבר נושאים פרי. אנו כמובן, נוסיף ונגוון, נשתפר ונתייעל לטובת

קידום השירות והמוצר לרווחת לקוחותינו.
תגובה:
שמחנו לקבל את הערותיך והארותיך החשובות בנושאי התוכן ועל כן אבקש, ראשית, לעדכך כי פנייתך הועברה לידיעת העוסקים במלאכה באגף התוכן

של החברה.אבקש לציין כי הבסיס המנחה את חברת yes באשר לבחירת סוגי ומגוון התוכניות והערוצים – נמצא בטעמו ובבחירתו של רוב הציבור הישראלי.

אנו בוחנים זאת בהתאם לתוצאות סקרי דעת קהל שאנו מבצעים ולכן, חשובות בעינינו גם אותן פניות יזומות מצד לקוחותינו כדוגמת זו שהופנית אלינו.באשר לנושא שידורים חוזרים בערוצי הסרטים הייחודים של חברתנו, אבקש להביא לידיעתך כי חברת yes עומדת בסטנדרטים העולמיים והישראלים של שידורים חוזרים ולא משדרת בתדירות גבוהה יותר מאשר ערוצים או חברות אחרות - הדבר נהוג בכל העולם כיוון שיש הרבה תחנות וכמות מוגבלת של סרטים. כמו כן קיימים הסכמים עם חברות הסרטים לגבי מספר הפעמים שהסרט משודר ולכן יש לשדר אותו כמספר הפעמים שמעוגן בחוזים השונים.

הסרטים משודרים בזמנים שונים, במהלך חודש עד חודשיים, וזאת על מנת לאפשר ללקוחותינו לצפות בהם בהתאם לנוחיותם.סיבה נוספת לשידורים החוזרים היא על מנת לאפשר לצופים הזדמנויות רבות לצפות בסרט ולא לפספס אותו בתוך המבחר הגדול של הערוצים ב-yes. וזאת לאור העובדה כי מעל ל- 90% מפניות הלקוחות המגיעות אלינו בנושא תוכן השידורים, עוסקות בבקשות חוזרות ונשנות לשידור חוזר של סרטים ותכניות, של לקוחות אשר לא הספיקו לצפות בהם.יודגש כי מוטיב החזרה של הסרטים אצלנו הוא מבין הנמוכים בעולם, והחברה עומדת על ממוצע מדהים של כ- 100 בכורות בחודש!אבקש להביא לידיעתך, מספר דוגמאות לסרטים מצויינים שישודרו במהלך נובמבר 2005 בבלעדיות בחברת yes: פתאום 30, שרק, נשים מושלמות,משחקי ילדים,עם הראש בקיר,האמת העירומה,סיפור יפני, הארי פוטר והאסיר מאזקבאן, להרוג את ביל (חלק 2) ועוד כמה וכמה.בעניין שידורים חוזרים בערוץ החיים הטובים, אבקש לציין כי תוכן הפנייה הועבר לבירור הנהלת הערוץ, להלן תשובתם הרשמית בנדון:ערוץ החיים הטובים משדר כל תוכנית, מקסימום 3 פעמים בשבוע.בערוצי נישה, זוהי כמות מזערית ממש!ייתכן ומה שגורם לצופים אולי, להרגיש כי ישנם שידורים חוזרים רבים, הם אותם אייטמים קצרים, מה שנקרא בשפה המקצועית "פילרים", המשודרים ברצף שבין תוכנית לתוכנית.כיוון שתוכניות נכנסות למשבצות שידור של חצי שעה או שעה, אך בפועל הן אורכות כ- 22 דקות או 50 דקות, נותר מרווח שידור - רצף, ארוך יחסית, בו משדרים פילרים.כמות הפילרים מוגבלת והם אכן חוזרים על עצמם.

כיוון שיש בהם תוכן של ממש, הם נחווים אצל הצופה כתוכנית ונותנים תחושה של "חזרה על תוכניות".


לאחר שנאמר כל זה, עדיין אנו לוקחים לתשומת ליבנו את ההערה ומאוד בקרוב יעשה ריענון של "פילרים" בערוץ, תוך הקפדה על מינון כמות השידורים של כל פילר, כדי למנוע חזרה שתיתן תחושה של "המון שידורים חוזרים".

פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה