פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הורדת ערוץ מתוך חבילה . נושא התלונה:
רפפורט ראובן שם/כינוי:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
אני מנוי לכל החבילות עם כל הערוצים פתוחים כולל חבילה בנלאומית.(ערוץ הרומני PROTV).החודש הוכנס ערוץ רומני חדש ואז הוחלט להוציא את ערוץ הרומני PROTV מהחבילה הבנלאומית ולהכניס את שני הערוצים הרמנים לחבילה נפרדת בתשלום נוסף. אני איני מעוניין בערוץ החדש אלא להישאר אם הערוץ PROTV שהיה לי בחבילה הבנלאומית ללא תשלום נוסף.
למה שהוסיפו ערוצים נוספים בשפה הרוסית או ערבית לא הוציאו אתם מהחבילה הבנלאומית, ומתנפלים על ערוץ רומני מסכן.

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
אבקש להודות לך על פנייתך לחברת yes מיום 25.1.2006 בעניין פנייתו של מר ראובן רפפורט. תגובה:
חברת yes נוקטת בכל האמצעים והמשאבים כדי שמגוון הערוצים ותכנם יהוו מקור הנאה ועניין לציבור הישראלי.

בהתאם למצויין בהסכם ההתקשרות בין yes ללקוחותיה , בשנה בו הצטרף מר רפפורט לשרותי חברתנו, מצויין בסעיף 3- 3.5 "החברה תהייה רשאית בכל עת לבטל שידורם של מקבצים נוספים ו/או ערוצים נוספים וזאת בהתאם לתנאי הרשיון. חדלה החברה מלשדר מקבץ נוסף ו/או ערוץ נוסף כאמור לעיל תחדל מלחייב את הלקוח בגינם החל ממועד הפסקת שידורם. כמו-כן תהייה החברה רשאית בכל עת לשנות את הרכבם של מקבץ הבסיסי ו/או המקבצים הנוספים בהתאם לתנאי הרשיון. שינתה החברה הרכב מקבץ כאמור, תודיע החברה ללקוח על המחיר החדש אותו היא גובה בגין המקבץ, והלקוח יהיה רשאי לבטל מקבץ זה החל ממועד שינויו ובמקרה של מקבץ הבסיס- לסיים את התקשרותו".

יש לציין כי ערוץ PROTV הוענק לך עד כה במסגרת החבילה הבינלאומית כהטבה ללא תשלום נוסף במסגרת היותך מנוי על חבילת הסרטים.

אנו נמשיך להעניק את החבילה הבינלאומית ללא תשלום על הערוצים שבה - ללא ערוץ PROTV . במידה וירצה לרכוש את ערוץ PROTV ישלם עליו רק 2.99 ש"ח לחודש.


כחברה חדשנית ומתפתחת, חברת yes ממשיכה להשקיע בלקוחותיה ועלתה עם ערוץ רומני חדש TVR. במסגרת שינוי זה וכדי להמשיך ולהשקיע ברכישת תכנים יחודיים ללקוחותינו, אנו נאלצים לגבות תשלום עבור הערוצים בשפה הרומנית כולל את הערוץ PROTV.

על מנת להמשיך להשקיע ברכישת התכנים הייחודיים הללו אנו נאלצים לגבות תשלום עבור הערוצים, ובנוסף מציעים במחיר מבצע את רכישת שני הערוצים דוברי השפה הרומנית במחיר של 3.90 ש"ח* לחודש צפייה הראשון ולאחר מכן במחיר 5* ש"ח בלבד ללקוחות מועדון הסרטים, כפי שרשום במנוי על שמו של מר רפפורט.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה