פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
תגובתי לתשובה של YES . נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
תודה על תשובה המלומדת ותשובה שלכם לפי הנהלים אבל לפי הבנתי אתם מנסים לאלץ את הלקוחות להמשיך לשלם כסף מיותר ולא לתת ללקוח להנות מהחבילה שכבר משלם כסף והרבה .ברצוני להוסיף שאני מאוד צר לי על כך שאתם אוסים הפליה בין הערוצים הרוסיים בכמות הערוצים לאומת הערצים הרומנים. בזמן אתם מוסיפים ערוצים רוסיים לא מוצאים אותם מהחבילה הבנלאומית וממשיכים לתת אותם בחינם .
עוגמת נפש סוג הנזק :
אני מבקש להחזיר את הערוץ PROTV למבילה הבנלאומית ול פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
אני מודה לך על העברת פנייתו הנוספת של מר ראובן רפפורט. תגובה:
תגובתה הרישמית של חברת yes הועברה על ידינו כבר ביום 29.1.2006 כדלהלן :

חברת yes נוקטת בכל האמצעים והמשאבים כדי שמגוון הערוצים ותכנם יהוו מקור הנאה ועניין לציבור הישראלי.

בהתאם למצויין בהסכם ההתקשרות בין yes ללקוחותיה , בשנה בו הצטרף מר רפפורט לשרותי חברתנו, מצויין בסעיף 3- 3.5 "החברה תהייה רשאית בכל עת לבטל שידורם של מקבצים נוספים ו/או ערוצים נוספים וזאת בהתאם לתנאי הרשיון. חדלה החברה מלשדר מקבץ נוסף ו/או ערוץ נוסף כאמור לעיל תחדל מלחייב את הלקוח בגינם החל ממועד הפסקת שידורם. כמו-כן תהייה החברה רשאית בכל עת לשנות את הרכבם של מקבץ הבסיסי ו/או המקבצים הנוספים בהתאם לתנאי הרשיון. שינתה החברה הרכב מקבץ כאמור, תודיע החברה ללקוח על המחיר החדש אותו היא גובה בגין המקבץ, והלקוח יהיה רשאי לבטל מקבץ זה החל ממועד שינויו ובמקרה של מקבץ הבסיס- לסיים את התקשרותו".

יש לציין כי ערוץ PROTV הוענק לך עד כה במסגרת החבילה הבינלאומית כהטבה ללא תשלום נוסף במסגרת היותך מנוי על חבילת הסרטים.

אנו נמשיך להעניק את החבילה הבינלאומית ללא תשלום על הערוצים שבה - ללא ערוץ PROTV . במידה וירצה לרכוש את ערוץ PROTV ישלם עליו רק 2.99 ש"ח לחודש.

כחברה חדשנית ומתפתחת, חברת yes ממשיכה להשקיע בלקוחותיה ועלתה עם ערוץ רומני חדש TVR. במסגרת שינוי זה וכדי להמשיך ולהשקיע ברכישת תכנים יחודיים ללקוחותינו, אנו נאלצים לגבות תשלום עבור הערוצים בשפה הרומנית כולל את הערוץ PROTV.

על מנת להמשיך להשקיע ברכישת התכנים הייחודיים הללו אנו נאלצים לגבות תשלום עבור הערוצים, ובנוסף מציעים במחיר מבצע את רכישת שני הערוצים דוברי השפה הרומנית במחיר של 3.90 ש"ח* לחודש צפייה הראשון ולאחר מכן במחיר 5* ש"ח בלבד ללקוחות מועדון הסרטים, כפי שרשום במנוי על שמו של מר רפפורט.

בקשתו של מר רפפורט להחזרת ערוץ PROTV לחבילת השפות הבינלאומית הועברה לגורמים הרלוונטים בחברה ולשיקול דעתם. במידה ותתקבל החלטה נוספת בעניין נשמח ליידע את מר רפפורט.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה