פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מחירים נושא התלונה:
אזור אילת אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
שאלתי מדוע מתחברים חדשים ליס מקבלים הנחות , ואלה שהרבה שנים משלמים הרבה יותר. באילת לא משלמים מ.ע.מ ויוצא לי לשלם כמו אחי במרכז הארץ. מדוע?

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך מיום 01.05.2012 בעניינה של גב' סמרנו חוה.

הריני לציין כיyes מכירה בצרכים המיוחדים של לקוחותיה ועושה כל שביכולתה על מנת לתת להם מענה הולם בהצעות השיווקיות.

באשר למבצעים שונים בכלל כפי שבוודאי ידוע לך, בגופים רבים ובחברות רבות במשק קיימים מבצעים שונים המותאמים מתעדכנים ומשתנים על פי מועדים קבועים מראש, כדרכם של מבצעים.

אציין כי, לכל מבצע ישנם תנאים משלו בהתאם להחלטת החברה באותה עת.

חברתנו מציעה מעת לעת מבצעים שונים לקהל לקוחותיה בתנאים מיוחדים עבור שירותי צפייה, שירותי HD ושירותי ה- yesMaxTOTAL.

כידוע, החברה מציעה מגוון מבצעים ללקוחותיה החדשים והוותיקים כאחד. המבצעים השונים מתעדכנים ומשתנים על פי מועדים קבועים מראש, כדרכם של מבצעים.

יתרה מזאת, מעת לעת מציעה החברה מגוון של מבצעים ותכניות המשך ללקוחותיה הקיימים עבור שירותי צפייה ובצרוף הטבות שונות וזאת על מנת להמשיך ולחדש את מגוון השירותים האטרקטיביים שמציעה החברה- כדרכה מיום הקמתה.

החברה מציעה מעת לעת לקהל לקוחותיה מגוון של מבצעים הרלוונטיים לאוכלוסיות שונות, לפי בחירתם האישית והרגלי הצפייה של קהל זה, כמו גם לפי העלות הכספית המתאימה להם, לכל לקוח אפשרות הבחירה להצטרף למסלול המתאים והטוב ביותר עבורו. כל מבצע מכיל תנאים וחיובים שונים מצד הלקוח והחברה גם יחד. משכך, לא יהיה זה נכון לערוך השוואה בין המבצעים השונים אותם מציעה החברה.

כל לקוח חדש המצטרף לשירותינו מקבל מבצע הכרות מוזל בשל היותו לקוח חדש, שיטת שיווק זו מקובלת בענפים רבים במשק כמו לדוגמא: רשתות סלולאריות, עיתונים יומיים שירותי אינטרנט ועוד.
נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראה תגובה לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה