פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
410 שקל בזיכוי נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
היי התנתקתי מיס לפני חמישה חודשים החזרתי להם את הציוד והם טוענים שאני עדיין לא מנותקת האם אמורים להכניס לחשבוני 410 זיכוי על הורדות שווא מהחשבון
כספי סוג הנזק :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך ל-yes.

אביע התנצלותנו על הרושם שיצרנו אצל גב' לב בנושא השרות ללקוח, yes פועלת רבות למען לקוחותיה הן ברמת המוצר והן ברמת השרות. נציגינו מחויבים להעניק ללקוח את השרות הטוב והאיכותי ביותר.

אבקש לציין כי ביום 21.11.2011 התקבלה בקשתה של גב' לב לסיום ההתקשרות מול חברת yes. על פי נוהלי החברה עם קבלת בקשה לסיום ההתקשרות עלינו להפסיק את שירותי הצפייה והחיוב בגינם בטווח של שלושה ימי עבודה ממועד הבקשה , ביום 21.02.2012 הושב ציוד הקצה לחברתנו.

בנושא החיוב במינוי, לצערי עקב טעות שנפלה בתום לב חויב חשבון המנוי חיוב מלא בגין דמי המנוי החודשי, עבור חודשים דצמבר 2011, ינואר ופברואר 2012 .

לאור פנייתה של גב' לב בנושא ובדיקה שנערכה, בוצע זיכוי למנוי בגין חיוב זה.

ברצוני לציין כי בכל מערכת ממוחשבת המבצעת חיובים אוטומטים וממוחשבים למנויי הלקוחות סביר להניח ומקובל שלפעמים נופלת טעות בחיוב ועל כן אבקש להתנצל על אי הנעימות שנגרמה לך בעקבות החיוב השגוי במנוייך. אנו עושים כמיטב יכולתנו שטעויות מסוג זה לא יישנו.

אציין כי ביום 14.05.2012 יבוצע ביטול עסקה, החזר כספי ישירות לאמצעי התשלום ממנו נגבה החיוב, מיום 24.11.2011. כולל הצמדה וריבית כחוק.

אבהיר כי ניתן לראות את ההחזר בין 5-7 ימים לאחר מועד ביטול העסקה.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראה תגובה לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה