פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
עוגמת נפש על חיוב שלא קים אני נדרש לשלם על ממרים שלא קיימים נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
מעל 4שנים שעברתי מקרית ביאליק לקרית אתא .בביליק היו לי 4ממרים בקרית אתא חיברו לי 2ממרים כי אן לי צורך ביותר.
שנה שלמה כל ראשון לחודש היתי מתלונן על חיוב של 4ממרים אחרה כמה התכתביות סוף סוף ירדו ממני בזמן האחרון חזר הטקלית מצד עורך דין .
פניתי כמה וכמה פעמים לחברתכם ועדין לא סודר כלום.
עוגמת נפש סוג הנזק :
הפרעה למנוחתי פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך מיום 13.6.2012 בעניינו של מר שלמה בוזגלו.

בשמה של חברת די.בי.אס. שרותי לווין (1998) בע"מ (להלן - "yes"), הריני להשיב למכתבך שבנדון כדלקמן:
חברת די.בי.אס שירותי לווין (1998) בע"מ, הידועה גם בשם yes, מספקת שידורי טלוויזיה רב-ערוציים, וגם שרותים נוספים אותם אנחנו (yes) מספקים על פי הרישיון שניתן לנו בהתאם לחוק הבזק, התשמ"ב-1982.

בהתאם לרשומות מערכת החברה נמצא כי ביום 5.1.2003 התחבר מר בוזגלו לחברת yes והותקנו על ידינו במעמד ביצוע ההתקנה בכתובת המנוי ארבעה ממירים וארבעה כרטיסים חכמים.

עם פנייתו של מר בוזגלו בוצעה בדיקה מקיפה למול רשומות המערכת והגורמים הרלוונטיים ונמצא מידע המאשר את קיום הציוד בכתובת המנוי.

בסעיף 8.א' להסכם ההתקשרות של yes עם לקוחותיה נאמר:

" אנחנו, חברת yes, נהיה אחראים לתקינות הציוד, על חשבוננו לתקופת אחריות של שנה, החל מהיום שבו התקנו אותו בביתך (זאת למעט, כמובן, ציוד שנרכש מחברה אחרת, ולא מאתנו). במסגרת אחריות זאת לא נוכל להיות אחראיים על נזקים לשלטים או על שבר שייגרם לציוד הקליטה, למפענח ולכרטיס החכם, ובלבד שהנזקים לעיל לא נגרמו כתוצאה מרשלנותנו, כמו גם, לנזקי רטיבות, גניבה, נזקים שנגרמו בזדון, או נזקים שנגרמו בעקבות שריפה...".

לפיכך, הבהירה החברה מלכתחילה כי האחריות לציוד, אינו חל עליה והיא אינה זו שתישא בנזק בגין אי החזרתו לידיה.

יש לציין כי רכוש החברה הנו רכוש יקר השייך לה, בהתאם לאמור, העלות של כל ממיר רגיל הינה 799 ₪ ועלותו של כל כרטיס חכם הינה על סך של 199 ₪, המחיר כולל מע"מ.

בהמשך לפנייתו של מר בוזגלו אבקש לציין כי נכון למועד מכתבי זה קיים חוב על שמו של מר בוזגלו על סך של 5158.64 ₪, כאשר קרן החוב עומדת על סך של 4542 ₪ (סכום הכולל את עלותו של ציוד הקצה), שכר טרחה על סך של 607 ₪ והוצאות נוספות על סך של 9.64 ₪.

להסדרת החוב על מר בוזגלו לפנות לבא כוחנו עו"ד מרקוביץ בטלפון 09-7658750.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראו תגובתנו לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה