פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
העלאת תעריף חודשי נושא התלונה:
‏יום שישי ‏22 ‏יוני ‏2012 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
בתאריך 22/06/2012 בשיחה טלפונית עם נציגת שירות התלוננתי בפניה על החשבון ע"ש אימי רבקה זוהר מדי חודש בחודשו מתווסף לחשבון 10 ש"ח לברור מדוע ולמה? בשיחה עם נציגתכם הסתבר כביכול גמר מבצע? איזה מבצע בדיוק מדובר? מבצע העלאת מחירים ללא ידיעת הצרכן? מדובר באישה קשישה שאינה מבינה הרבה בתחכומים מסוג זה לא יתכן שהמחיר יעלה מדי חודש בחודשו סתם כך ? חוצפה שאין כדוגמתה אי לכך אבקשכם לנתק את אימי מעונשכם שאין לה כל צורך לפחות בחצי מהתכניות שלכם יש לציין כי בזמנו ביקשה להתנתק מערוצי המוסיקה אך סירבו בתקף בטענה כי זו חלק מהעיסקה נראה לכם בגילה? כמו כן בבירור בחב' המתחרה בכם הסתבר שאותה החבילה כולל טלפון נייח + אינטרנט נדרש אותו הסכום אז איך בדיוק אתם גובים סכומי עתק אלו ועד על כלום תכניות וסרטים שכבר ראינו לא פעם ולא פעמיים וגם לא שלוש...
אבקשכם להודיע לי תשובתכם בכתב לכתובתה של אימי מאחר ואין לה מייל (כמובן)ובקשתה להעביר לה במכתב את תגובתכם ואישורכם להתנתקות מחברתכם.
כמו כן מאחר והאתר מחייב כתובת אימייל אבקשכם שלא להעביר זאת במייל מאחר ומדובר במקום עבודתי וסינון האבטחה אינו מאפשר קבלת מיילים חיצוניים.
כספי סוג הנזק :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
ראה לעיל. תגובה:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך מיום 24.6.2012 בעניינה של גברת זוהר .

yes נוקטת בכל האמצעים והמשאבים כדי שרמת השירות המוענקת ללקוחותיה תהיה איכותית וגבוהה ככל הניתן , ובהתאם לכך נערכה בדיקה מקיפה בעניין פניית גברת זוהר .

בהתאם לרשומות מערכת החברה נמצא כי ביום 27.6.2012 שוחח נציג פניות הציבור ב- yes עם מי מטעמה של גב' זוהר בנוגע לפנייתה , לרבות מתן הצעה לתנאי תוכנית אישית ,חדשה ואטרקטיבית .

אציין כי פנייתה טופלה לשביעות רצונה .

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת .

בברכה,

חברת yes

דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה