פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
התנהלות שגויה ולקויה בחברת יס נושא התלונה:
אוחנה מיכל שם/כינוי:
אזור תל אביב אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
התנתקתי מחברת יס לפני חודשים,בחברה רשום שיש לי בבית שישה ממירים,דבר שלא היה ולא נברא,הודעתי שלי יש בבית רק חמישה ממירים שלושה חודשים בדקו תנושא... אולם היום יום ראשון ראשון ביולי התקשה נציגה אלי,וטענה שיש לי שישה ממירים,אמרתי שאני לא חותמת על שישה ממירים,שיביאו ויקחו את החמישה ממירים,ואני יודעת שהטעות היא אצלם לפני ארבע שנים שדרגתי באחת הטלווזיות מממיר יס רגיל ליס מקליט,הטכנאי לקח את הממיר ופה הטעות החלה... בבית אצלי יש חמש טלווזיות,אני מזמינה נציג של יס לבדוק.ולא שש טלווזיות,יש לי שני ממירים רגילים,אחד יס מקליט,ושנים משולבים..וחבל שבחברה מאיימים שיעיברו את הכול לגביה,אז חברת יס קדימה בואו קחו את הציוד
עלבון סוג הנזק :
קחו את הציוד שלכם פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
ראה לעיל . תגובה:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך מיום 2.7.2012 בעניינה של גב' אוחנה .

yes נוקטת בכל האמצעים והמשאבים כדי שרמת השירות המוענקת ללקוחותיה תהיה איכותית וגבוהה ככל הניתן , ובהתאם לכך נערכה בדיקה מקיפה בעניין פניית גב' אוחנה .

בהתאם לרשומות מערכת yes נמצא כי הגב' אוחנה הצטרפה לשירותינו ביום 21.5.2008 ובמועד זה הותקנו בביתה חמישה (5) ממירים .

בהתאם לרשומות מערכת החברה נמצא כי בשיחה שנערכה מול נציגתנו ביום 22.12.2010 תואם
לבקשת הלקוחה הוספת ממיר שישי ליום 6.1.2011 .

חשוב להדגיש כי חברתנו מספקת ללקוחותיה ציוד קליטה יקר ערך, למטרת צפייה בשירותי התוכן שלה. כמות הציוד מסופקת לכל לקוח, בהתאם לצרכיו. ברשותך אציין את נושא חשיבות שמירה על ציוד הקצה בהתאם להסכם ההתקשרות סעיף 7 ג' :

"במידה שציוד הקצה עדיין בבעלות החברה על הלקוח לשמור על הציוד, להימנע מלמסור אותו לאחר ומלהוציאו מחזקתו".

בעת סיום ההתקשרות בעת הזו על גב' אוחנה להשיב לרשותנו 6 ממירים דיגיטליים ,6 כרטיסים חכמים ושישה שלטי yes .

בכפוף להסכם ההתקשרות שנחתם ואושר על ידה במועד הצטרפותה לשירותנו , עם סיום ההתקשרות עליה להשיב לרשותנו את ציוד הקצה שנמצא ברשותה, לראיה סעיף 10 ג':

"בכל מקרה של הפסקת השירותים, עליך להשיב לנו את הכרטיס החכם.
ככל הנוגע למפענח הרי שבכל מקרה של הפסקת שירותים תוכל לבחור אם להשיבו בעצמך אל משרדי החברה תוך 14 יום ממועד הפסקת השירותים או לאפשר לחברה להסירו, לאחר תיאום אתך."

אציין כי ציוד הקליטה מעודכן במערכת החברה, ברשומת הלקוח, על פי מספר סידורי של כל מפענח וכרטיס חכם, ונמצא באחריות הלקוח המחזיק בו, כל זמן שלא הוחזר לרשות החברה.

ברצוני לציין כי החיוב המדובר, בגין חוסר הציוד (מפענח דיגיטלי , כרטיס חכם ושלט ), הינו חיוב שאושר לחברה לגבותו ע"י המועצה לשידורי כבלים ולוויין {להלן : "המועצה"} ולכן פועלת החברה בהתאם לדין בגביית התשלום .

ביום 1.7.2012 הוסבר לגב' אוחנה ע"י נציגינו כי ממיר אחד מתוך השישה אשר ברשותה חסר ועל כן איבדה החברה רכוש יקר השייך לה . עם סיום ההתקשרות מול חברתנו והחזרת ציוד הקצה לרשותנו יחויב חשבונה עבור העלות בסך של 1084.9 ש"ח עבור הממיר החסר, הכרטיס החכם ושלט yes , כהחזר עבור הציוד.

מחיר ציוד הקצה הינו מעודכן למועד תשובתנו זו ומתעדכן במחירון החברה מעת לעת.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת .

בברכה,

חברת yes

דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה