פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב בגין שרותים שהובטחו ללא תשלום נושא התלונה:
חנן חיה שם/כינוי:
אזור תל אביב אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
התחברתי ליס לראשונה לפני כשלושה חודשים. בעת ההתחברות אליהם הובטחה לי חבילת סרטים חינם של 19 סרטים. שמחה וטבת לבב הזמנתי יחד עם משפחתי במהלך התקופה סרטים לצפייה בידיעה שאני לא מחוייבת על כך. החודש קיבלתי את החשבון החודשי והופתעתי לגלות כי חוייבתי עבור הסרטים בסכום מופקע של 200 ש"ח. פניתי לשרות הלקוחות ביס לבירור ונמסר לי כי הסרטים שהובטחו לי אמורים להיות מוזמנים מערוץ 6. אני שומעת על כך לראשונה, הדבר לא נמסר בעת ההתחברות ואיני צופה כלל בערוץ 6. ביקשתי לשוחח עם מנהל וסירבו להעביר אותי למנהל. הנציגה אשר עימה שוחחתי הסכימה לזכות אותי "לפנים משורת הדין" על 50% מהסכום וזאת גם רק במידה ואני נשארת לקוחה ביס. כשאר ביקשתי להתנתק היא סירבה לזכות אותי לחלוטין. כאזרח קטן אין באפשרותי להילחם מול גוף מפלצתי שכזה וכך יוצא שאני משלמת מכיסי סכום שלא ידעתי עליו. אודה לכם מאוד על עזרתכם.
עגמת נפש סוג הנזק :
זיכוי כספי פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך ל-yes מיום 04.07.2012 בעניינה של גב' חיה חנן.

מבדיקה ברשומות המנוי עולה כי ביום 30.01.2012 אישרה גב' חנן את הצטרפותה לשירותי yes באמצעות הדואר האלקטרוני בו צורפו כל נספחי המבצע הרלוונטיים, במייל זה סוכם על הטבה, 19 קופוני סרטים להזמנה משירות ה-DVD box ו/או ה-Max Movies , אציין כי מידע זה מופיע בנספח המבצע אשר הובא לידיעתה ואישורה של גב' חנן.

בהתאם למידע שבידי, ביום 04.07.2012 פנתה גב' חנן לחברתנו עקב חיוב הזמנות משירות ה-VOD, הובא לידיעתה כי קופוני הסרטים המעודכנים במנויה אינם תקפים להזמנה משירות ה-VOD אלא משירות ה-DVD box ו/או ה-Max Movies בלבד, למרות האמור, כמחווה שירותית, נרשם זיכוי כספי חד פעמי בסך 50% מסך הזמנות הסרטים משירות ה-VOD עבור חודשים מרץ, אפריל, מאי ויוני 2012.

אבהיר כי זיכוי זה יופיע בחשבונית עבור חודש יולי 2012 ויקוזז מהחיובים השוטפים במנוי.
נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראה תגובה לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה