פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב על התקנה נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
התחברתי ליס רק בגלל שהציעו חבילה טובה יותר ובנוסף ללא עלות התקנה
אחרי שקיבלתי חשבונית ראשונה , ראיתי שחייבו אותי על ההתקנה
וכעת הם אומרים שיבדקו זאת ולא חזרו אליי.
כספי סוג הנזק :
זיכוי מלא פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך מיום 9.8.2012 בעניינה של גב' לאה מורדכייב.

מבדיקה ברשומות המנוי על שמה של גב' מורדכייב עולה כי ביום 10.7.2012 התחברה הלקוחה לשידורי yes ובכתובת המנוי הותקנה התשתית לשידורי הלוויין.

אציין כי מחירי התקנה ראשונית בחיבור לקוח חדש לשירותינו אותם גובה yes, מאושרים על ידי המועצה לשידורי כבלים ולוויין במשרד התקשורת.

בנוסף, ולמעלה מן הצורך אציין כי טרם התמחור החדש לעלות התקנה ראשונית בחיבור לשירותינו שנכנס לתוקף החל מחודש אוגוסט 2011, עלות התקנת שקע ראשון ב- yes הייתה 0 ₪ וכל שקע נוסף עלה 99 ₪.

נכון להיום גובה yes מכלל לקוחותיה סכום חד פעמי של 285 ₪ עבור התקנה של שקע ראשון, כאשר את תשלום זה ניתן לפרוס ל-10 תשלומים ללקוחות אשר משלמים בכרטיס אשראי.

עלות ההתקנה קיימת בכל מקרה ללא קשר באם ההתקנה כרוכה בהתקנת תשתית הלוויין בבית הלקוח, התקנת שקעים או חיבור ציוד קצה לשקעים ותשתית קיימת. עלות דמי ההתקנה נגבים עבור השרות הכולל לביצוע ההתקנה והאחריות אחר כך.

התקנה יכולה לכלול חיבור ציוד עם הוספת כבלים שחסרים (כמו כבל HDMI למשל) לציוד מתקדם, חיבור ציוד נלווה בבית לקוח , חיבור לשירותי VOD הכולל הוספת אביזרים ותשתית ועוד.

בהמשך לפנייתה של גב' מורדכייב אבקש לציין כי בנספח המבצע מסוג AWK המעודכן במנוי על שמה בסעיף 3.6 מצוין: "התקנת מפענח במעמד ההתקנה הראשונית – 285 ₪ חד פעמי".

לאור האמור אין מקום לזיכוי בגין עלות ההתקנה הראשונית.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראו תגובתנו לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה