פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב יתר נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
לפני חודשיים ביטלתי כרטיס אשראי. הודעתי לחברת יס וגם לבנק שלי.
ביצעתי את כל מה שצריך לשנות את אופן התשלום. יס טוענת שהבנק מחייב אותה בעלות נוספת בגלל הטיפול בשינוי אופן התשלום. בדקתי מול הבנק.
זה שקר. הבנק לא מחייב את יס אבל יס החליטו לגבות ממני 32 שקל יותר בגלל המעבר מכרטיס אשראי להוראת קבע.
אני רוצה שיחזירו לי את הכסף. הגנבים לא מוכנים.
כספי סוג הנזק :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך לyes מיום 19.09.2012 בעניינה של גב' סביצקי יסמין,
חשוב להדגיש כי כאשר לקוח משלם באמצעות כרטיס אשראי, בהתאם לאופן תשלום זה הלקוח נהנה מתנאי מבצע ייחודיים. במידה ויוחלף אמצעי התשלום להוראת קבע, חלים על הלקוח תנאי מבצע השייכים לסוג אמצעי תשלום של הוראת קבע.
אציין, כי בעבר חויבו לקוחותינו המשלמים באמצעות הוראת קבע בבנק או לחלופין כרטיסי דיירקט ואלקטרון, בהפקדת פיקדון עבור המפענח הראשון, אך כיום מאפשרת החברה ללקוחות אלו לשלם דמי שכירות חודשית עבור המפענח הראשון כחלופה להפקדת הפיקדון, וזאת כמחווה שירותית מטעמה.
חשוב לציין שבכל מבצע הקיים ב yes כיום ניתנת הטבה למשלמים בכרטיס אשראי אשר כוללת את הממיר הראשון ללא תשלום.
בגופים רבים ובחברות רבות במשק, קיימים מבצעים שונים בהתאם לאמצעי התשלום השונים, לרבות באגרת טלוויזיה או בארנונה. מכיוון שאנו מעוניינים לעודד שימוש בכרטיסי אשראי מסוימים, מסיבות עסקיות מובנות, אנו בוחרים לעשות זאת באמצעות תנאים משופרים ללקוחות אשר בוחרים לשלם לנו באמצעי תשלום זה. yes מאפשרת לכל לקוח לבחור במבצע המתאים לו ביותר.
בנוסף בגין שינוי אמצעי התשלום במנוי yes מחייבת את הלקוח בעמלה חד פעמית בסך 25.33 ש"ח , העמלה נגבית עבור הטיפול בתהליך ההעברה להוראת קבע: שליחת טפסים, קבלת טפסים, ריכוז, תיוק וכו', וזאת בדומה לעמלות הנגבות בבנק על פעולות בחשבון.
לאור האמור, לא נמצא מקום לזיכוי.
נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] < <>>, ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראה תגובה לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה