פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי חיבור לשרותי יס נושא התלונה:
אזור ירושלים אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
שמי נועה
בעבר יצאתי עם אדם שלו היה חוב לחברת יס
משום מה ביצעו קישור בין החוב שלו לפרטים שלי וזאת משום שאת המנוי שלי שילמנו בכרטיס אשראי שלו.
מאז ועד היום (עברו כמה שנים ולי אין חוב לחברה )אינני מצליחה להיתחבר לחברת יס וזאת למרות המון פעמים שהם פונים אליי ומציעים לי לעבור מהוט נותנת להם פרטים הם קובעים לי תאריכים להתקנה ואז המתקינים אינם מגיעים ואפילו לא מודעים. מיותר לציין שחברת יס מעולם לא תבעה אותי או דרשה ממני כספים שאינם מגיעים לה הם פשוט רינם מוכנים לחבר אותי לשרותיהם
פגיע בשמי הטוב סוג הנזק :
למחוק כל קשר ביני לבין בעל החוב שלי אין כל קשר אליו. פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך ל-yes מיום 10.10.2012 בעניינה של גב' ניזרי נעה.

אביע צערנו על הרושם שיצרנו אצל גב' ניזרי בנושא השרות ללקוח. תוכן פנייתך הועבר לידיעת העוסקים במלאכה כחלק מאותן פניות המועברות אליהם מידי יום לעיון ובדיקת התחומים בהם יש מקום להפיק את הלקחים הנדרשים ולשפר את השרות להמשך הדרך.

עם קבלת פנייה זו בוצעה בדיקה מקיפה למול הגורמים הרלוונטים ונמצא כי נכון למועד מכתבי זה לא קיים חוב על שמה של גב' ניזרי נעה, על כן באפשרותה להתחבר לשירותי הצפייה של חברתנו.

אציין כי אנו מפנים לגב' ניזרי נציג מכירה של חברת yes שילווה אותך לאורך ההתחברות. אנו מקווים שתינתן לנו הזדמנות נוספת להעניק שירות ללא דופי.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראה תגובה לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה