פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
רצון להתנתקות עקב פטירת הלקוח נושא התלונה:
אזור הצפון אזור:
תיאור הבעיה:
אימי ז"ל לקוחה של יס מזה שנים רבות ולפני חודשיים נפטרה בטרם עת. מאז אנחנו מנסים להתנתק מהשירות שלכם. כשדיברנו איתכם ביטלתם את המנוי, ביקשתם שנכין את הממירים, אבל טרם באו לאסוף אותם ואף התגלה לנו שאתם עדיין מחייבים אותנו בתשלום החודשי. החיוב שלכם מעכב אותנו בביטול חשבון הבנק. הממירים יושבים אצלי בבית מוכנים לאיסוף ולא באתם וזה לאחר שאמרתם שתגיעו ולא באתם לפחות שלוש פעמים וזאת לאחר שתיאמו איתי ונשארתי בבית לשם כך. לאחר שלא הגעתם פניתי אליכם טלפונית ונאמר לי שאין נציג באזור שלי רק לאחר שבוע יהיה. ואז החלטנו לעשות ניסוי והזמנו נציג להתחברות לשירות שלכם וכל כך במפתיע תוך שעתיים היה אצלנו נציג בבית ושתה קפה. וכשביקשתי ממנו לקחת את הממירים הוא סירב. אותו נציג מוקלט ומתועד שלא רצה לקחת את הממירים בטענה שזה לא התפקיד שלו.
אני יודע מסיפורים שקשה להתנתק מחברות כמוכם ואחרות. אבל לא ציפיתי לעגמת נפש כזו. אני סובל מאוד עקב מותה הפתאומי של אימי ואין לי את הכוחות והזמן להתמודד עם שטויות כמו שאתם עושים לי. זה לא שאני רוצה להתנתק מכם בגלל שירות לא טוב וכו'. אימי ז"ל היתה לקוחה טובה ומרוצה המון שנים, מתחילת דרככם. אז כמה קשה זה לכבד רצון של בן אדם?
עלבון ונזק כספי סוג הנזק :
זיכוי על תשלום אחרון ושנציג יבוא לקחת את הממירים. פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך מיום 5.11.2012 בעניינו של מר אבי פרידמן בנוגע למנוי על שמה של גב' ציפי פרידמן ז"ל.

מבדיקה ברשומות המנוי על שמה של גב' פרידמן ז"ל עולה כי ביום 8.11.2012 הגיע טכנאי לכתובת המנוי לצורך איסוף של ציוד הקצה בין השעות 1200-1400. אבקש להבהיר כי המועד האחרון לחיוב הנו 22.9.2012.

לידיעתך, רק לאחר החזרת ציוד הקצה לידינו ובדיקתו ינותק המנוי ויערך על ידינו הליך גמר חשבון בהתאם למועד בקשתו של מר פרידמן לניתוק המנוי.

אנו משתתפים בצערו של מר פרידמן בשל מותה של אימו ז"ל.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
גיא שטרן
פניות הציבור
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראו תגובתנו לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה