פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
קושי להגיע לנציג השירות / אי אספקת סרטים חדשים נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
מישהו התחרפן ביס, אני מנסה להשיג כבר עסק דקות בכל מיני אופנים את נציג השירות, ניסיתי לכל המחלקות השונות ואף אחד לא עונה. הם מבקשים מספר תעודת זהות ואחרי זה משאירים אותך להתייבש. ממש שערוריה. וזאת לאחר החוק החדש!! אצל מי מתלוננים? נראה גם שאין להם מענה לתלונות הלקוחות אצלהם וזה גם שערורייה במקום שמספק שירותים. תוך כדי כתיבה עדיין לא הגעתי לנציג, המון, המון זמן, מעבר לכך כבר חודשים שאין סרטים חדשים ורוב הסרטים נעים משלושים שנה עד חמש שנים - האם אין בכך הונאת הלקוחות?

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,
אני מודה לך על פנייתך ל-yes מיום 13.12.2012 בעניינה של גב' וינרמן אדוה,
ראשית, אביע צערנו על הרושם שיצרנו אצל גב' וינרמן בנושא השרות ללקוח. תוכן פנייתך הועבר לידיעת העוסקים במלאכה כחלק מאותן פניות המועברות אליהם מידי יום לעיון ובדיקת התחומים בהם יש מקום להפיק את הלקחים הנדרשים ולשפר את השרות להמשך הדרך.
באשר לזמני ההמתנה, אציין כי חברתנו פועלת באופן מתמיד למען שיפור מערכות השירות בכל המוקדים ולצמצם את זמן המענה ככל הניתן, אנו עומדים לשירות לקוחותינו במוקד שרות הלקוחות של yes כל יום, במשך כל השנה, באופן שוטף במענה מהיר ואיכותי. נציגי השרות הטכני נותנים מענה 24 שעות ביממה.
חשוב לציין כי לעיתים ישנו עומס נקודתי, כמובן שחברת yes נערכת עד כמה שאפשר למתן מענה מהיר ובהתאם למגבלות הקיימות וזאת למען שיפור השירות ללקוחותינו.
באשר לסרטים, אציין כי אנו משדרים בסך הכל כ 1800 סרטים שונים בשנה. כאשר בכל חודש עולים כ 100 סרטים חדשים על מסך ערוצי הסרטים – חלקם בבכורה "ראשונה" וחלקם סרטים שחוזרים מחדש לערוצי הסרטים- אחרי שלא היו על מסכינו בין 18 חודשים ל-3 עד 4 שנים ויותר.
כמו כן, אפיינו את ערוצי הסרטים לפי קהלי יעד כדי להקל על מציאת סרטים לטעמכם
Yes 1 הינו ערוץ הפונה בעיקר לקהל הנשי. תכני הערוץ נושאים אופי רומנטי, קומדיות ודרמות ותכנים העוסקים באספקטים של החוויה וההוויה הנשית.
yes 2 הינו ערוץ הפונה לבני ובנות נוער. ערוץ צעיר, מרדני ובועט! קומדיות פרועות, סרטי אימה ומד"ב וסרטי קאלט.
Yes 3 הינו ערוץ המשדר סרטי פסטיבלים ואת מיטב הסרטים מכל הזמנים. סרטי איכות, סרטים רב תרבותיים ופלורליסטיים.
Yes 4 הינו ערוץ המאופיין באדרנלין גבוה, נמרצות וקשיחות, ופונה בעיקר לקהל הגברי. הערוץ מתמקד בעולם האקשן. מתח, מלחמה ואומנויות לחימה.
Yes 5 הינו ערוץ סרטים לכל המשפחה, המשדר סרטי ילדים ונוער, ובהם המיטב מבית היוצר של דיסני, סרטי אנימציה, פנטזיה וקומדיה שאהובים על הילדים וההורים כאחד
לעיתים, כפי שעולה מפנייתך, מתקבלת תחושה של חזרה בשידורי הסרטים וצפייה בשידורים חוזרים .
אנו אכן מקרינים כל סרט מספר פעמים במהלך השנה ומתאמצים לשבץ את הסרטים במגוון של ימי שידור ושעות שונות במטרה להציע הזדמנויות שונות לקהל לצפות בסרטים המועדפים עליהם.
בהתאם למידע שבידי, ביום 13.12.2012 שוחחה גב' וינרמן עם נציגתנו, סוכם על הטבה, צפייה ב11 ערוצי פרימיום בעלות חודשית בסך 19.90 ₪ בלבד.
אנו מאחלים לדגב' וינרמן המשך צפייה מהנה בשידורנו.
נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראה תגובה לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה