פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הטרדה טלפונית חוזרת שוב ושוב ושוב ושוב ושוב נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏20 ‏דצמבר ‏2012 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:

ראשית חייב לציין כי אני לקוחת יאס כבר המון שנים באמצע ההתקשרות עזבתי וחזרתי ומאז.....
מזה כחמש שנים לפחות פעמיים בחודש יוצרים עימי קשר אנשי טלמרקטינג/שיווק /מנהלי קשרי לקוחות שהם מעוניינים שאני אצטרף לשרותי יאס מתקשרים ומפריעים בשעות לא סבירות בזמן עבודה ובכל אחת מן הפעמים דרשתי בכל תוקף ואף ניתקתי שיחות והפצרתי שיסירו אותי מהרשימות תפוצה שלהם לא יתכן כי לקוח או אפילו אדם שהוא אינו לקוח ידרוש שיפסיקו להתקשר אליו והדבר לא יבוצע . ראשית מדובר בהטרדה לשמה מה גם שמתקשרים ממספרים חסויים ולא ניתן להוציא פלט שיחות המאשר זאת לכן אבקש בתגובתכם אפילו לא לציין זאת כי עד שלא תזדהו בשיחה מזוהה לא תוכלו לדרוש פלט שיחות .
בנוסף אני דורשת הפסקת השיחות הללו לתמיד . אני מבקשת זאת כרגע בדרך מקובלת נוספת אך אם לא אענה לבקשותי והפצרותי להפסיק הטרדות אלו אפנה למענה משפטי אשר יטפל בנושא מאחר ואני לא מצליחה . אודה לקבלת תשובתכם בהקדם .
ועוגמת נפש סוג הנזק :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:

שלום רב,
אני מודה לך על פנייתך ל-yes בעניינה של גב' דהן דלית מיום 20.12.2012,
ראשית אציין, כי yes פועלת בהתאם להוראות הדין בהצעת שירותיה, לרבות הוראות חוק הגנת הפרטיות,התשמ"א-1981 להלן- "החוק".

עם זאת, בכל הנוגע לשיווק שירותיה, פועלת yes בין השאר גם באמצעות משווקים חיצוניים.

בנוסף לכך יובהר כי משוקיה של yes פונים ללקוחות פוטנציאלים גם על בסיס רשומות פומביות שנמצאות בידם למשל ספרי טלפון, אתר אינטרנט ועוד. ברי, כי רשומות אלה אינן מהוות מאגר מידע, כהגדרתו בסעיף 7 לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א- 1981.

עם קבלת פנייתך, החלה yes בבדיקת המקרה במערכותיה ממנה עלה כי בהתאם לפרטים המופיעים בפנייה זו לא נמצא כל תיעוד לפניות שנעשו לגב' דהן על ידי yes.

עם זאת, על מנת ש-yes תוכל לטפל בתלונה באופן מהיר ויעיל יותר, לרבות אל מול משווקיה, נודה על לקבלת פרטי התלונה המלאים, ככל שאלה נמצאים בידי גב' דהן, לרבות מספרי הטלפון אליהם ומהם בוצעו השיחות וכן המועדים בהם בוצעו השיחות עליהן הנה מלינה.
נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראה תגובה לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה