פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
לא חוזרים ללקוח נושא התלונה:
אזור חיפה אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
אחרי אין ספור פניות שלי למוקד שירות הלקוחות ולמחלקה הפיננסית, ולמרות הבטחות לחזור בתוך 3/5 ימי עבודה, לא חזרו אליי עם תשובות וחרף מכתב תלונה חריף על יחס פוגע ומזלזל ממוקד שימור לקוחות וסוכן השטח. גם אחרי שכתבתי מיילים למוקד והבטיחו לחזור.
וכל העניין הוא שלא קיבלתי מה שהובטח לי במעמד סגירת העסקה. הנציגים מתחמקים וטענו שאיני דוברת אמת.
בחשבון האחרון היו אמורים לזכות אותי בכ 300 ש״ח ובמקום זאת חייבו ב 314 ש״ח.
אף נציג לא חוזר, העניין מתגלגל כבר כמעט חודשיים.
לא עומדים בהבטחות.
כספי סוג הנזק :
מימוש הבטחת סוכן, פיצוי כספי והתנצלות פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך לyes בעניינה של גב' חן אסולין חזיז.

מבדיקה ברשומות המנוי על שמה של גב' חן אסולין חזיז עולה כי ביום 26.12.2012 שוחחה עמה טלפונית נציגת yes וקיבלה את אישורה להתקשר עמנו בהתאם לתנאי מבצע צפייה מסוג KCF* למשך 18 חודשים, במחיר 209 ₪* לחודש.

בהמשך לפנייתה של גב' חן אסולין חזיז אבקש לציין כי עבור ממירים מסוג yesMaxTotal ישנו חיוב נוסף על פי מחיר המחירון המתעדכן מעת לעת, אם יש לגב' חן אסולין חזיז מסמך המצביע על הבטחה כלשהי מעת נציג המכירות בנוגע לממירים מסוג yesMaxTotal נשמח לקבלו לצורך בדיקה נוספת.

בהמשך לפנייתה של גב' חן אסולין חזיז בכל הנוגע לזיכוי עבור החזר עלות הטבה מחברת הכבלים בכפוף לקבלת חשבונית אשר בה מצוין סעיף של החזר עלות הטבה יבוצע זיכוי למנוי על שמה עד לסך של 250 ₪. כמו כן נרשם במנוי על שמה של גב' חן אסולין חזיז זיכוי על סך 100 ₪ בשל עלות ההתקנה בבזק.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראו תגובתנו לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה