פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גביית דמי מנוי למרות הקפאת מנוי נושא התלונה:
אזור תל אביב אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
בסוף אוגוסט הקפאתי את המנוי עקב מעבר לדירה שעדיין לא ניתן לחבר אליה כבלים (בנין חדש). נאמר לי שהקפאה לחודש היא בחינם ובהמשך בתשלום רק על הממיר. לאחר מכן שוחחתי עוד פעמיים עם יס - אמרתי שהדירה החדשה עדין לא מוכנה -הפקידה ביקשה שאודיע כשניתן יהיה להתקין. לפני שבוע התקשרתי להפשיר את ההקפאה והסתבר לי שיס חייבו אותי בדמי מנוי מלאים ולא רק בתשלום על הממיר. בכל אותה תקופה החשבון נשלח לכתובתי הישנה, על אף שהודעתי באוגוסט שעזבתי אותה. משימור לקוחות נאמר לי שהייתי צריכה לבקש במפורש הקפאה בתשלום, ולא להסתפק בהודעה לכשהדירה תהיה מוכנה, כפי שנאמר לי על ידי הנציגה. ללא ספק היתה בעיה כלשהי בתקשורת, וכמובן שמבחינת יס עליי לשאת במחיר הטעות, על אף חוסר הסבירות וההוגנות שבדבר.
כספי סוג הנזק :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:

שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך לyes בעניינה של גב' מאיה מור.

yes פועלת על פי הנדרש ממנה בתנאי הרישיון והקבוע בהסכם ההתקשרות בינה לבין לקוחותיה בנושא הפסקת שירותי הצפייה באופן זמני להלן "הקפאה".

yes מעניקה ללקוחותיה את האפשרות לבצע הפסקת שירותי תוכן זמנית, למשך 30 עד 120 ימים, בכפוף להסכם ההתקשרות, וזאת מתוך הבנה והתחשבות בצרכים השונים והמשתנים של לקוחות החברה, זאת על ידי פנייה לנציגי החברה במוקדי השירות.

מבדיקה ברשומות המנוי על שמה של גב' מור עולה כי ביום 24.8.2012 שוחחה הלקוחה עם גב' ספיר ולפיכך סוכם על הקפאת המנוי לחודש אחד בלבד.

לאור האמור הוקפא המנוי מיום 26.8.2012 עד ליום 26.9.2012. לפיכך בעת סיומה של תקופת ההקפאה חודשו שירותי הצפייה באופן אוטומטי, זאת כפי שמצוין בטופס הקפאת השירותים, בו מצוין "לכשתסתיים תקופה זו, בהתאם למועד אותו ציינת בבקשה זו או בתום ארבעה חודשים ממועד תחילת תקופת ההקפאה, לפי המוקדם, תחזור לצפות בערוצים בהם צפית טרם תקופת ההקפאה, ותחוייב בגינם בהתאם לתנאי ההתקשרות שלך".

לאור האמור אין מקום לזיכוי מעבר לזיכוי על סך 100 ₪ אשר בוצע במנוי על שמה של גב' מור ביום 17.2.2013.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראו תגובתנו לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה