פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ניתוק ללא התראה. נושא התלונה:
סורקין אהוד שם/כינוי:
‏יום שלישי ‏12 ‏מרץ ‏2013 תאריך האירוע:
אזור השפלה אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
ב12/03/2013 נותקתי ללא התראה מהטלויזיה.לתומי חשבתי שיש לי חוב לחברת יס.ניגשתי לדואר לשלם ונאמר לי שאין לי חוב.הרמתי טלפון לחברתכם וניתקלתי בעובדת שרית שאני מבינה שאני לא הראשונה שמתלוננת על סגנון הדיבור שלה.היא כנראה לא יודעת להבחין בין המילה אסרטביות לצעקות וחוצפה.אני לקוחה ותיקה אצלכם ואמרתי שאני אסדר את הוראת הקבע בהקדם שיהייה לי זמן לגשת לבנק.כמובן שנענתי בשלילה אי לכך ביטלתי את ההתקשרות שלי עם יס.
אני בתפקידי מנהלת כספים שנים ארוכות ואם אחד מעובדי היה מדבר בסגנון של הגברת שרית.ההיתי מנסה ללמד אותו סגנון אחר ובמידה ולא ההיתי מצליחה הוא לא היה עובד בחברה.
לסיום חבל לי שאחרי כל כך הרבה שנים בהתקשרות עמכם אני עוברת לחברה המתחרה.
עלבון סוג הנזק :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך מיום ה- 14.3.2013 בעניינו של מר אהוד סורקין בנוגע למנוי על שמו.

בהמשך לפנייתו אביע צערי על הרושם שיצרנו אצל מר סורקין בנושא השרות ללקוח. תוכן פנייתו של מר סורקין הועבר לידיעת העוסקים במלאכה כחלק מאותן פניות המועברות אליהם מידי יום לעיון ובדיקת התחומים בהם יש מקום להפיק את הלקחים הנדרשים ולשפר את השרות להמשך הדרך.

חשוב לי להבהיר כי הנושאים המועלים בפנייתו של מר סורקין נבדקו על ידינו באופן מעמיק ואוכל רק להבטיח לו כי במקרים בהם yes רואה כי נעשה דבר שאינו ראוי על ידי אחד מעובדיה, היא נוקטת בכל הצעדים הדרושים כדי שאלו לא ישנו עוד.

אבקש לציין כי ביום ה- 24.3.2013 שוחח נציג שטח של yes עם מר סורקין. שולמה יתרת החוב אשר הייתה קיימת במנוי ועודכן אמצעי תשלום תקין.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.

בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראו תגובתנו לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה