פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חוסר החזר כספי+הטעיה של נציג יס וחיוב על התקנה שהובטחה בחינם נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
לפני כחצי שנה לא הייתי מחוברת לטלויזיה בביתי אך ורק לאינטרנט דרך הוט. יצרו איתי קשר מיס ונציג בשם שמעון הגיע לביתי. לדברי הנציג אני זכאית להתחבר ב249 שח לטלויזיה וב65 שח לבזק. להזכירכם לא היתה לי טלויזיה רק תשתית של הוט.אמרתי במפורש לנציג כי אצור קשר עם הוט לניתוק הקו אולם הוא התעקש שלא אצלצל והחתים אותי על טופס(שכמובן לא השאיר לי העתק) שאזוכה עד 3 חודשים על החיובים עד 250 שח וכי יש להם הסכם עם הוט לניתוק.לאחר 3 חודשים ללא ניתוק יזמתי ניתוק מהוט ולאחר מכן שלחתי חשבוניות בתיאום עם יס לקבלת הזיכוי.
לתדהמתי הם טענו כי לא ניתן לזכות כי מדובר בתשתית על אף הסבריי כי זה היו דברי הנציג דבר לא עזר והחלטתי להתנתק. התתחברתי להוט לפני כחודשים.
לתדהמתי פעם נוספת העזו לשלוח לי חיוב של 289 ש"ח מיס ללא התראה על אף הנזק שגרמו לי ועוד החליטו לבד שהם גובים ב10 תשלומים דרך כרטיס אשראי שלא אשים לב.
כספי סוג הנזק :
החזר פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

אני מודה לך על פנייתך לyes בעניינה של גב' נירית באלי.

מבדיקה ברשומות המנוי על שמה של גב' באלי עולה כי בוצע איסוף של ציוד מכתובת המנוי ביום 13.2.2013 בין השעות 1300 - 1500. אבקש לציין כי המועד האחרון לחיוב הנו 30.1.2013 בשל בקשתה של גב' באלי לסיום ההתקשרות מיום 27.1.2013.

לידיעתך, רק לאחר החזרת ציוד הקצה לידינו על ידי גב' באלי יושלם התהליך לסיום ההתקשרות ויערך על ידינו הליך גמר חשבון. כמו כן אבקש לציין כי אין כל מקום לזיכוי בגין עלות ההתקנה הראשונית שכן גב' באלי לא התנתקה במהלך 14 הימים הראשונים על פי תיקון 26 לחוק הגנת הצרכן.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
בברכה,
חברת yes
דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם
תגובה:
ראו תגובתנו לעיל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה