פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הטעיית הציבור בנושא מולטי רום, והתנהלות שאינה הולמת חברה בסדר גודל שכזהd נושא התלונה:
לבק ראובן שם/כינוי:
אזור השרון אזור:
היוזמה 6 כפר סבא כתובת:
תיאור הבעיה:
הוצע לי עי נציג יס להחליף את הממיר המקליט הנוסף שברשותי לממיר אחר שיש לו את היכולת לצפייה בהקלטות שנעשות בממיר המקליט הראשי
(הקונספט נקרא מולטי רום) וכל זאת כדי להוריד את עלויות התשלום .
הסכמתי לרעיון ובעלות נוספת של 100 שח (מחיר ההתקנה) הותקן בביתי לפני כחודש וחצי הממיר החדש . להפתעתי הקונספט לא עובד אין אפשרות צפייה בהקלטות מהממיר המקליט(הממיר הקטן אינו מזהה את הממיר המקליט, במקרים הבודדים של זיהוי התמונה קופצת קדימה מס דקות ויש להחזיר את זמן ההקלטה לאחור כדי לצפות שוב את אותו קטע.
פניתי לתמיכה של יס ענו לי שהם מודעים לבעיות שאני לא הראשון שמתלונן ושמתכונים לצאת בקרוב בגירסה חדשה (נאמר לפני חודש).
עד היום ללא שינוי, פניתי ליס להחזיר לי את הממיר הישן הם הסכימו אבל שוב דרשו 100 שח התקנה לדעתי זו חוצפה שאין כדוגמתה, במקום לפצות אותי על עוגמת הנפש הה גובים תשלום נוסף על התקנה חוזרת, כך מתנהגת חברה "שמצפצפת" על לקוחותיה
עוגמת נפש סוג הנזק :
החזר כספי על התקנת הממיר החדש והתקנה חוזרת של הממיר הישן ללא שום עלות פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
שלום רב,

תודה על פנייתך ל- yes.

עם קבלת פנייתו של מר לבק בוצעה בדיקה מקיפה בנושא.
שירות המולטירום במכשיר ה- yesMaxTotal הנו שירות חדש יחסית, yes עושה את כל המאמצים לאיתור תקלות במידה ונמצאות כאלה ולפתרן במהירות האפשרית ועל הצד הטוב ביותר.
כידוע, yes מבצעת מעת לעת תחזוקה שוטפת לכלל ציוד הקצה שלה, בין היתר על ידי הורדות גרסאות חדשות ובעלות יתרונות טכנולוגיים טובים יותר.
אבקש להביע התנצלותי על ההשתלשלות, כפי שעולה ממכתבו של מר לבק לרבות שיחותיו עם נציגינו, תוכן פנייתו של מר לבק הועבר לטיפולם של הגורמים האחראים לתחומים בהם עוסקת פנייתו.
כמו כן בתאריך 23.07.2013 שוחח מר לבק עם נציגתנו הגב' לינור וזאת לאחר בקשתו לסיים את ההתקשרות עם חברתנו, פנייתו טופלה לשביעות רצונו לאחר שנמסר על ידו כי כל התקלות תוקנו.

אשמח לעמוד לרשותך בכל עת.

בברכה,
חברת yes

דעו כי הודעה זו יועדה אך ורק לנמענה והיא עשויה להכיל בתוכה מידע פרטי, סודי או חסוי. כל עיון, סקירה, העברה, פרסום, הפצה, או כל שימוש אחר במידע הכלול בהודעה או בחלק ממנו ללא רשות הנם אסורים בהחלט. במידה והגיעה אליכם הודעה זו בטעות אנא הודיעונו לכתובת הנ"ל [email protected] [email protected], ודאגו למחוק את כל המידע האמור ממחשבכם ומכל מחשב אחר אליו הועבר מידע זה על ידיכם.
תגובה:
ראו תגובתינו לעיל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה