פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שידורים חוזרים נושא התלונה:
בן משה דורון שם/כינוי:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
אני מנוי על ערוץ החיים הטובים, לא יעלה על הדעת שמדי יום ביומו בשעות הערב לילה כל התוכניות והמעברונים חוזרים על עצמם שוב ושוב, מדי ערב בשעה 23:30 משודרת התוכנית בית האופנה תוכנית בריטית מתחת לכל ביקורת , הרי לא ייתכן לכוון לקהל יעד מסויים את שעות השידור , אלה הם השעות הפנויות היחידות שלי ובמקום להתענג על ערוץ כייפי הוא נועד לסבל בלבד. דבר שבעבר לא היה
שינוי מגוון השידורים בערוץ ואיסור על שידורים חוזרי פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
ראשית אציין כי חברת yes נוקטת בכל האמצעים והמשאבים כדי שמגוון הערוצים ותכנם יהוו מקור הנאה ועניין לציבור הישראלי.

תגובה:
הבסיס המנחה את חברת yes באשר לבחירת התכנים ומגוון הערוצים - נמצא בטעמו ובבחירתו של רוב הציבור הישראלי. אנו בוחנים זאת בהתאם לתוצאות סקרי דעת קהל שאנו מבצעים ולכן, חשובות בעינינו גם אותן פניות יזומות מצד לקוחותינו כדוגמת זו .


באשר לנושא הוספת סדרות ותוכניות חדשות, הריני להביא לידיעתך כי חברתנו עושה את מרב המאמצים להוספת ערוצים ותוכניות חדשות ומרתקות ובכך להגדיל את חווית הצפייה לכלל לקוחותינו. כידוע , ערוץ "החיים הטובים" אינו ערוץ הבית של חברתנו אשר תכניו אינם נקבעים על ידנו .עם זאת פנייתו של מר בן משה דורון הועברה כהערה וכהארה בונה למחלקת התוכן בחברתנו.אנו עושים כמיטב יכולתנו לענות על הצרכים השונים של מנויינו אנו נמשיך לעשות כל שביכולתנו כדי להעניק ללקוחותינו חווית צפייה איכותית, מהנה ועשירה.אנו מודים למר בן משה על פנייתו.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה