פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב שגוי נושא התלונה:
טל נועה שם/כינוי:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
עת התחברתי ל YES הבטיח לי סוכן המכירות כי אזכה לקבל 10 סרטים ללא תשלום ובנוסף בעת שיחתי עם נציגת השירות הוסיפה האחרונה סרט חינם נוסף. בחשבונית האחרונה חייבה אותי החברה על 2 סרטים ולטענתה טוענת כי הסיכום ( שמופיע אצלי במסמכים שהשאיר הסוכן וחתומים על ידי חברת YES ) אינו מופיע במסמכי החברה. אבקש דבר ראשון שאהיה מזוכה על החיוב השגוי שחוייבתי בעבורו באופן מיידי. כמו כן אבקש פיצוי משמעותי על עוגמת הנפש שנגרמה לי עקב הטרטור ועקב חוסר האמון מצד החברה במילתי.
עוגמת נפש סוג הנזק :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
חברת yes שם ותפקיד:
אני מודה לך על פנייתך לחברת yes מיום 5.6.06, בהמשך לפנייתו של מר עידו טל בנושא הבטחת נציג מכירות להטבה הכוללת 10 קופונים להזמנת סרטים ללא תשלום אבקש להשיב ולהתייחס לנושא הנדון בפנייתו. תגובה:
אביע התנצלותי על הרושם שיצרנו אצל מר טל בנושא השרות ללקוח ועל העיכוב בטיפול בפנייתו.

מיד עם קבלת פנייתך, נערך בירור מול מנהלי המכירות של הנציג ומול כל הגורמים המטפלים וקשורים בנושא .

לצערי, נציג המכירות , עמו ביצע מר טל את ההתקשרות לחברתנו, מר שי רובין אינו נמנה עם עובדינו נכון למועד מכתבי זה, לאור עובדה זו לא אוכל לאשש או להפריך את נושא ההטבה שהובטחה .

נציגנו מר שי רובין היה נציג וותיק בחברת yes, מיומן מנוסה ואמין.

בבדיקה ברשומות המנוי, ישנה מדבקה על טופס בקשת ההצטרפות החתום ומאושר על ידי מר טל של הטבת 3 סרטים להזמנה ללא תשלום.

לא נמצא תיעוד להבטחה להטבה הכוללת 10 סרטים לצפייה ללא תשלום .

חברת yes מחויבת אך ורק לתנאים המופיעים מפורשות בתנאי התכנית ו/או בהסכם ההתקשרות, וכל הבטחה או שינוי אשר ניתנה בכתב יד או בעל פה ואינה מופיעה בתנאי התכנית ו/או ההסכם אין בה כדי לחייב את החברה.

למרות האמור לעיל במידה ויש בידי מר טל הסכם התקשרות או לחלופין נספח תנאי המבצע בו מצויינת מפורשות הבטחה להטבה זו אנו נכבד זאת לפנים משורת הדין.

במינויו של מר טל עודכנה ע"י נציג המכירות כאמור לעיל הטבה הכוללת הזמנת 3 סרטים ללא תשלום בתוקף לשימוש לתקופה בת שנה - הטבה זו נוצלה ע"י מר טל. בנוסף עודכנה ע"י נציגתנו יום לפני חיבורו של מר טל לשירותינו הטבה הכוללת הזמנת סרט אחד ללא תשלום בתוקף לשימוש לתקופה בת 30 יום- הטבה שלא נוצלה.

אשמח להעניק למר טל כמחווה שרותית 5 סרטי דיוידי בוקס (לא כולל סרטי ארוטיקה והזמנות למשחקי כדורגל) לצפייה ללא תשלום ובתוקף ל 12 חודשים עד לתאריך 5.6.07.

אנו מאחלים למר טל המשך צפייה מהנה בשידורינו.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה