פרטי התלונה

תלונות Yes (יס)

תלונות ערוצי טלוויזיה

תלונות טלויזיה

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי עמידה בתנאי הסכם נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
בשבוע הבא עולה המונדיאל לאויר. חבילת המונדיאל כרוכה בתשלום 189 שח לפחות. אני לקוח של חברת יס מזה 3 שנים (לקוח לא מרוצה וכל שנה מגיע נציג שימור לקוחות לפתות אותנו ולהשאר כלקוחות יס). חבילתי כוללת את חבילת הבסיס +תוספות +חבילת שפות ערבית. כתוצאה מכך אני רואה את ערוץ ירדן כחלק מהחבילה. היום פניתי לשירות יס היות ושמעתי שאמורים להשחיר את המסך בזמן המונדיאל גם בערוצים בערבית. זה הפרת הסכם ולדעתי אני כלקוח מחוייב לשנה ולא משנה אם לא מוצא חן בעיני אני נאלץ לשלם קנס עזיבה גם החברה צריכה לכבד את ההסכם והערוצים שכלולים לי בחבילה אני אמור לראות אותם במשך כל תקופת התחייבותי ללא סייג ושיח.
ביררתי בחברה המתחרה "הוט" ושם לקוח שמתלונן מקבל הבטחה שההסכם נשאר כפי שהוא ולא משחירים ערוצים.

עוגמת נפש סוג הנזק :
עמידה בתנאי החוזה ובמידה ולא ניתוק ופיצוי כספי. פתרון נדרש :

Yes (יס) שירות לקוחות

, תגובה:
פניות הציבור שם ותפקיד:
שלום רב,
ראשית אציין כי חברת yes פועלת בהתאם לתנאי הרשיון ובכפוף להסכם ההתקשרות של החברה מול לקוחותיה.
תגובה:
כידוע, חברת צ'רלטון בע"מ ("צ'רלטון") מחזיקה, באופן בלעדי, בזכויות השידור בארץ של משחקי המונדיאל. על פי הוראות הדין, מנועה yes מלשדר תכנים המוחזקים באופן בלעדי לשידור בארץ בידי צד ג', לרבות אירועי ספורט דוגמת משחקי המונדיאל.

לאור האמור לעיל, ומאחר שההסכם בין הלקוח מר שמואל לבין yes ("ההסכם") כפוף להוראות הדין (ראה סעיף 14.יא להסכם), כמו גם רשיונה של yes (ראה סעיפים 2.1.4 ו- 11.1.3), יוחשכו הערוצים הזרים שישדרו את משחקי המונדיאל בעת שידורי המשחקים.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לענות על הצרכים השונים של לקוחותינו במסגרת המגבלות הקיימות ומקווים שלקוחותינו ימשיכו ליהנות ממגוון שידורינו ומהמוצר המתקדם שאנו מציעים.

אנו מודים למר שמואל על פנייתו.

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת.
פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה