פרטי התלונה

תלונות דרבי

תלונות עוד במכללות

תלונות מוסדות לימוד

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
אי רצון למתן החזר לימודים נושא התלונה:
בורק ציפי שם/כינוי:
אזור תל אביב אזור:
אור יהודה סניף חברה:
תיאור הבעיה:
נרשמתי ללימודי חינוך בדרבי בהרשמה מאוחרת- ביום הראשון ללימודים (אוקטובר 07). בחרתי במוסד זה מפני שניתן לעצור את הלימודים בכל סמסטר ולהמשיכו מאוחר יותר, מתוך ידיעה שאני מתכננת להיכנס להריון.
עוד באותו יום נכנס אלינו אחד מהמנהלים ואמר שדרבי נסגרת והופכת למרכז ללימודים אקדמיים וכי אנחנו המחזור האחרון. המנהל הוסיף ואמר כי מי שלא יסיים את לימודיו בזמן יתאפשר לו להוסיף סמסטר (במידה והסיבה מוצדקת). התחלתי את לימודי ובסמסטר ראשון נכנסתי להריון, לא דאגתי כי אמרתי בליבי שניתן להוסיף סמסטר נוסף. בתום הסמסטר הראשון נתגלו בעיות בהריון ונכנסתי לשמירת הריון, בשל כך לא הגעתי ללימודים כלל בסמסטר שני (הצגתי את כל האישורים הרפואיים).
דיברתי עם מחלקת ההרשמה על מנת למצוא פיתרון והפנו אותי ליועץ לימודים. היועץ בדק אם ניתן להשלים את הלימודים ואם לא אז האם ניתן להעביר את נקודות הזכות למרכז ללימודים אקדמיים. מסרו לי שאין פיתרון וכי אם אפסיד שני סמסטרים- השמירה וחופשת הלידה, לא אוכל להשלימם. ביקשתי זיכוי על לימודי, אמרו לי שיעבירו את הבקשה ויחזרו אלי (להזכירכם כי ביום שנרשמתי כבר ידעו כי דרבי לא תהיה קיימת יותר ולא טרחו לידע אותי). בתגובה קיבלתי מכתב האומר כי לא רק שלא יזכו אותי בגין הכסף ששילמתי, שאני חייבת להם עוד 1000 ש"ח, כי ביטול לימודים לפי התקנון מחייב חצי משכר הלימוד ושילמתי להם כבר כ13000 ש"ח.
כספי סוג הנזק :
החזר כספי. פתרון נדרש :

דרבי שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה