פרטי התלונה

תלונות בזק

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
יחס מזלזל ומשפיל לאזרח ותיק ושירות לקוחות מזעזע נושא התלונה:
‏יום שני ‏25 ‏יוני ‏2012 תאריך האירוע:
אזור חיפה אזור:
תיאור הבעיה:
ביום ראשון ה-25 ליוני גילתה סבתי שקו הטלפון שבביתה אינו תקין. מיד יצרה קשר עם שירות הלקוחות של בזק באמצעות מערכת ניתוב השיחות "הנוחה והמזמינה" של החברה. לאחר מספר שיחות עם שירות הלקוחות ה"אדיב" הובהר לה כי ככל הנראה הבעייה הינה כבל חיצונית ועל כן הפניה תטופל לא יאוחר מהשעה -18:00 ביום ה-28 לחודש (!!), קרי,עליה להסתדר 4 ימים ללא קו טלפון בדירתה. מצב זה הותיר אותה ואת סבי המבוגרים (והחולים) עם קשר חלקי בלבד עם העולם החיצון ועל כן בסיכון מיותר.
ואם אין די בכך, על מנת להוסיף על האבסורד בו נאלצים זוג מבוגרים לחיות 4 ימים בביתם ללא קו טלפון, באחת מהשיחות עם שירות הלקוחות של החברה, עוד נשאלה סבתי האם היא מרוצה מהאופן בו דיבר איתה הבחור במוקד הטלפוני, זאת, כאשר שירות התמיכה הטכני שקיבלה היה מתחת לכל ביקורת.
כאשר פניתי אני בשמה לשירות הלקוחות של בזק (ולאחר המתנה של כחצי שעה והעברות חוזרות ונישנות בין השלוחות השונות במערכת) נעניתי על ידי מוקדנית בשם גרציה אשר, ככל הנראה, לא היתה מרוצה מפנייתי ובאמצע הדיבור העבירה אותי לשלוחה אחרת ממנה נותקתי.
למען הגילוי הנאות, אציין כי בשיחה שלאחריה (ולאחר המתנה נוספת ממושכת) נעניתי על ידי רותי אשר ניכר כי עשתה מאמצים על מנת להביא לפיתרון הבעיה והובטחתי כי עוד היום (ה-27 לחודש) ב-14:00 העניין יטופל ואיש השירות יתקשר אליי לוודא את העניין. אני עדיין ממתינה..
אודה לטיפול הולם בעניין - על מנת לוודא (1) כי הקו טופל!; (2) כי מקרים כגון אלו לא יישנו (בעיקר לנוכח רגישות הנושא עם אזרחים מבוגרים)!; (3) כי השירות של נציגת השירות גרציה ייבחן!; ו (4) כי זוג המבוגרים המדובר יפוצה כיאות!!!

התקלה המדוברת אירעה לקו שמספרו 04-8373325 על שם דבורה ויצחק קרפ.
נא צרו קשר עם טלי גרינשטיין במספר 052-3717109 על מנת לעדכן בנוגע לסטטוס הטיפול בעניין.

בברכה,
טלי
וכן עוגמת נפש הגובלת בסכנה ממשית ו סוג הנזק :
בגוף הפניה פתרון נדרש :

בזק שירות לקוחות

, תגובה:
שם ותפקיד:
טופל תגובה:
טופל פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה