פרטי התלונה

תלונות בזק

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
התייחסות נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏05 ‏יולי ‏2012 תאריך האירוע:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
שמי דבורה מנויה בבזק שלושים שנה לערך, התלונה שלי היא שהגיעה לנו מהוצאה לפועל עיקול על רכב ע"ש בעלי מוסבט בוריס שהם טוענים שהיה לנו קו בשדרות ויצמן מספרו 06-6263298 מעולם לא גרנו בשדרות ויצמן משנת 1993אנחנו גרים ברחוב הברוש לפני כן גרנו ברחוב שזר באור עקיבא,
הם טוענים שמוריס מוסבט הזמין את הקו על שמו, בעלי מעולם לא הזמין קו טלפון, יש לנו קו טלפון שקיים כ שלושים שנה על שם דבורה מוסבט.
לגבי קו הטלפון 06-6263298 בזק טוענים שמספר הטלפון הזה על שם בעלי משנת 2001, אנחנו מעולם לא קיבלנו דרישה לתשלום על הקו הנ"ל.
קיבלנו רק מחודש מאי 2012 מהוצאה לפועל עיקול על רכב (אין לנו רכב ),
ניסינו לברר עם בזק מול הדס אחראית בגבייה, לטענתה היה קו ומבקשת מאיתנו לשלם את הקרן, אנחנו מבקשים לקבל אסמכתא שקו הטלפון נפתח על ידי מוסבט מוריס ולטענת הדס אינה יכולה להוציא מהמחשב את כל הנתונים הנ"ל, היא ביקשה שנדון עם העו"ד בנושא הנ"ל, לטענתנו אין לנו מה לדון עם העו"ד אלא עם בזק מכיוון שהעו"ד מייצג את בזק ולא אותנו. אני מבקשת התייחסות במלוא תשומת לב מלקוחה שהיא כבר 30 שנה בבזק. אני מבקשת לקבל שירות כמו שאני לקוחה אמינה וטובה ומעולם לא היו לי בעיות עם בזק.
נ.ב יצרתי קשר עם רותי המזכירה של העו"ד צוקר יונה, לטענתה בעלי חתם על מכתב בשנת 2001 שזה מעולם לא היה, והיא עומדת על זה שכתובתנו שד ויצמן באור עקיבא. כשאני אמרתי לה שאנחנו גרים ברחוב הברוש משנת 93 עד היום היא לא ידעה מה להגיד לי.
עוגמת נפש סוג הנזק :
הוכחות שקו הטלפון 06-6263298 נפתח ע"י מוריס מוסבט. פתרון נדרש :

בזק שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה