פרטי התלונה

תלונות הולמס פלייס

תלונות עוד בחדרי כושר וספא

תלונות חדרי כושר וספא

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה הולמס פלייסשעות פתיחה הולמס פלייס גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
הפרת חוזה, אי קיום הסכם,עלבון,עוגמת נפש. נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
התדהר 1, רעננה כתובת:
הולמס פלייס רעננה סניף חברה:
תיאור הבעיה:
לפני חצי שנה החלטתי להירשם לחדר כושר, בהתאם להמלצת בן זוגי רכשתי מנוי ברטר באתר יד2 לחדר כושר הולמס פלייס רעננה. שברשת זו היה לו מנוי.
במהלך חודש אוגוסט , קצת פחות מחודש לפני סיום המנוי שלי פניתי לנציגת מכירות בסניף רעננה, כדי להעריך את המנוי.היא דרשה ממני 395 ש"ח בחודש למשך שנה לאותו סניף בלבד ,הסברתי לה שזה לא יתכן מפני שבן זוגי משלם 365 שח לכל המועדונים,מנוי שנרכש בהולמס פלייס גבעתיים. היא שיפרה את ההצעה בכך שאמרה שהיא תרשום אותי בסטודנטית, המחיר עדיין היה יקר ותנאי החוזה היו נוקשים מדי, בנוסף הבהרתי לה שאיני סטודנטית.אז היא המליצה לי לפנות לסניף גבעתיים לדבריה:"פה זה מה שאנחנו נותנים , אם את אומרת שבאמת החבר שלך משלם 365 שח למנוי מולטי בגבעתיים אז תלכי לשם שהוא יעשה לך את אותו מנוי".
בהתאם להמלצתה פניתי לבן זוגי, והוא אכן סגר את אותם תנאי המנוי שלו לגבי המנוי שלי, ההסכם אושר ע"י נציג המכירות אבי ברק וסגנית המנהל בסניף גבעתיים חן.בתיאום עם מנהל בכיר נוסף מסניף רעננה.
נדרשתי לספק כרטיס אשראי כדי שהרשת תחייב אותי בדמי המנוי,ונתבקשתי לשלם במועדון הרשת ברעננה שם הייתי מנויה לחצי שנה.
תנאי החוזה שסוכמו:
מחיר קבוע של 365ש"ח לחודש למשך שנתיים אם אפשרות יציאה לאחר שנה ללא קנס חודש הקפאה בשנה ללא תשלום לכל שנה, מנוי מולטי לכל סניפי הרשת בארץ .
בנוסף הבהירו לי שהכרטיס יחוייב מראש לשנתיים בסכום של 8760 שח, ויחולק לתשלומים כפי שסוכם,
מייד פניתי לבנק כדי שיגדילו לי את תקרת האשראי והם אישרו לי העלאה ל10000
כדי שאוכל לבצע את החיוב.
כשהגעתי לסניף רעננה כדי שלבצע את התשלום כפי שנדרשתי.בשליחותו של אבי ברק נציג המכירות, פניתי למאיה ואמרתי לה שהגעתי לשלם עבור המנוי,לתהדמתי,היא אמרה שהיא לא יודעת על זה בכלל היא התקשרה מולי לאותו נציג בשם אבי והוא אמר לה בדיוק מה מגיע לי "היא שאלה אותו איך בדיוק נתת דבר כזה" היא אמרה לי שבדוק ותחזור אלי.
לאחר שעתיים היא קראה לי ואמרה לי שהיא השיגה לי הסכם פצצה לפי דבריה שאור דבר כזה "365 ש"ח לחודש מנוי לשנה שהוא מנוי רק לרעננה ועוד סניף שאבחר " בתגובה אמרתי לה שיש לי הסכם, וכל שבאתי לעשות זה אך ורק לתת את כרטיס האשראי לשם חיוב, ואין ברצוני לשנות את התנאים שסוכמו.בתגובה הוא קראה מנהלת שלה שהיא סגנית מנהל סניף רעננה בשם "ריקי שלזינגר" היא נכנסה לחדר בצורה תקיפה והתחילה לצעוק שזה לא הגיוני וזה שקר ההסכם שנאמר לי היא פשוט החליטה שהיא לא רוצה לתת לי את אותו הסכם שסוכם עם הציג אבי . התחיל דיון בין הנציגה מאיה מנהלת שלה ריקי מולי. אני במקביל התקשרתי לחבר שלי להגיד לו שמנסים לשנות לי את ההעסקה שאבי נתן לי בעסקה פחות טובה ,המנהלת ריקי התחילה לצעוק "עם מי את מדברת עם אבי תביאי לי אותו מי הוא בכלל שהוא יתן דברים כאלה ללא אישורי?! מה הוא עושה פה?!! זו הונאה וסחטנות,"ודברים וכל זאת בזמן שאני מדברת עם החבר שלי, נפגעתי מאוד וגם החבר שלי שאל מי זאת שצורחת כמו משוגעת ברקע?! החלטתי לצאת משם.תוך כדי כך הוא העלה את הנציג אבי לשיחת ועידה, ואבי ברק אמר שגם היא צעקה עליו ודיברה אליו בגסות, והוא מאוד מתנצל על כך, הוא גם לא מבין מה פשר ההתנהות הזאת.אך הוא הבטיח שהכל יסודר ברגע שהמנהלת שלו חן תחזור מחופשה בחול. בינתיים נתנו לי כפיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לי באותו ערב מנוי לשבוע שלם לסניף רננים, עד שתחזור חן מחופשתה והעניין יטופל .
לאחר שעבר שבוע ושחן סגנית מנהלת של סניף גבעתיים הגיעה ביום חמישי בתאריך 15.09.11 היא ניסתה לסדר את העניין, אלא שסגנית המנהלת ריקי שלזינגר עמדה בתוקף על סירובה להכיר בתנאים .
סגנית המנהלת חן אף נסתה לשכנע אותה שלפחות תסכים לאישור 3 סניפים ברשת לאותו מנוי, אך לדברי חן, הגברת שלזינגר דיברה אף אלייה בגסות, והחליטה לא לאשר לי אף את זה.
מבחינתי, התנהל משא ומתן ונכרת חוזה, כל שהיה עלי לעשות זה להגיע עם אמצעי תשלום לסניף הרשת, אני קיימתי את המוטל עליי, אך הרשת חזרה בה מההסכם.
כתוצאה מהפרת ההסכם נגרמו לי עוגמת נפש ועלבון, בזבוז שמן שלי ושל בן זוגי.
אבקש לדעת באם ניתן לחייב את הרשת לקיים את ההסכם והאם אוכל לקבל פיצוי על כל עוגמת הנפש.
עוגמת נפש סוג הנזק :

הולמס פלייס שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה