פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
מתח בלתי יציב שגורם נזק למכשירים, ובנוסף קפיצות וקצרים בחשמל נושא התלונה:
אזור ירושלים אזור:
תיאור הבעיה:
הבעיה היא בעיה שנגרמת כל הזמן בכלל ובימי הגשם בפרט ובעיקר. אצלינו ביישוב ישנן הפסקות חשמל רבות מסוגים שונים, חלקן ממושכות - פוקע סבלנות ואלה שנמשכות כעשירית השניה בהן המחשב נכבה המקרר מרעיד את הבית וכל המכשירים מזעזעים, הכל טוב ויפה עד הקפיצה שתשבור את גב המכשירים בבית, מה שקרה כבר לרוב השכנים, אשר אצלם נשרפו מכשירים רבים. ידוע כי הכבלים המביאים את החשמל אלינו ליישוב עוברים דרך שטחים מאוכלסים בערבים או ליד, דבר המזמין אותם לחבל ליהודים ברכושם. המצופה הוא שהעמודים יועברו אל מקום שלא נגיש בשבילם, ואנחנו מעט לקוחות לא נצטרך לסבול את כל הבעיות הללו. אלא אם כן החבלות הן באחריות חברת החשמל.
בנוסף לכך, המתח בלתי יציב. לא יתכן, שהמכשירים שלי בבית יסתפקו על בסך הכל 180W כאשר הוולטאג' הנדרש הוא 220-230 W , ידוע כי המונה עובד על קילו וואט וולט ואמפר ביחד, אם המכשיר דורש 220 W והוא מקבל רק 180 , הוא ידרוש יותר אמפר, ואנחנו משלמים על אמפר ולא על המתח, דהיינו אני משלם יותר ממה שאני צריך, זוהי דרך מאוד טובה לגרום לנו לשלם יותר. וכתוצאה מכך לחכות 4 דקות עד שהפלורסנט יועיל בטובו להדלק.
בתקווה שדברים אלה יתוקנו במהרה.
עוגמת נפש סוג הנזק :
כאמור לעיל פתרון נדרש :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה