פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב במשך שנה עבור חשמל כאשר הדייר לא מתגורר במקום נושא התלונה:
‏יום ראשון ‏22 ‏אפריל ‏2007 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
אבי לפני כשנה חתם על חוזה עם בעל דירה במטרה לעבור לגור בדירה הנ"ל (רחוב סנהדרין 47, ב"ש). הוא העביר את החשמל על שמו. רצה הגורל וזמן קצר לאחר מכן, ומבלי אפילו שיעבור פיזית לדירה התאשפז אבי בבי"ח ושהה שם במשך כחצי שנה. לאחר מכן עבר להוסטל ומתגורר שם עד היום. אבי הוא נכה עקב 2 התקפי שבץ ומתקיים מפנסיה וקצבה של המדינה. בזמן האשפוז דאגנו לבטל את החוזה עם בעל הבית (יש מסמכים בידינו.) חשבנו שהכל נגמר אך פתאום לפני מס' ימים אנו מקבלים גמר חשבון עבור השנה בה אבי לא מתגורר בדירה!. (ביטלנו חוזה מה28.3.06 והחשבון הוא עבור חודשים מרץ-אפריל 07)- (מס' חוזה 3747739). יש לציין שלא קיבלנו חשבוניות (מן הסתם נשלחו לדירה הנ"ל אשר לא אבי זה שמתגורר בה). אבי בתקופת אשפוזו פשוט שכח להעביר את החשמל ממנו ואף אחד לא דאג לעשות את זה והנה כעבור שנה, הוא הפנסיונר מקבל שובר לתשלום של 502 שקלים! על דירה בה לא התגורר אפילו לא שניה! התקשרתי פעמיים לחברת החשמל ודיברתי עם 2 נציגות ושתיהן אמרו ש"אין מה לעשות". אני מבין שאבי היה אחראי על העברת החשמל משמו ולא ביצע זאת, האם תמהתי האם חברת החשמל הגדולה והעשירה יכולה לבוא לקראת אבי ואולי להשתתף בסכום מסויים או להוזיל את הסכום, אני כבר לא מדבר על לבטל לגמרי את התשלום.
כאחד שעובד בתחום שירות הלקוחות אני יודע מה זה אחראיות של לקוח למה שהוא משלם, אך אני גם יודע כמה חברה יכולה לבוא לקראת לקוחותיה. נשאלת השאלה האם המונופול של חברת החשמל מונע ממנה לבוא לקראת אבי והאם האטימות של נציגי השירות אופיינית לכלל החברה.
תודה מראש
כספי סוג הנזק :
ביטול או לפחות השתתפות בתשלום. פתרון נדרש :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
שמואל שץ ממונה על תלונ שם ותפקיד:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תגובה:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה