פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
שדרוג אספקת החשמל נושא התלונה:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
בתאריך 1/5/07 קבלתי מחברת חשמל תלונה המתריעה כי בוצעו שנויים בגודל חבור הזרם מ-25A ל40A . כנראה שהשנוי נעשה ע"י החשמלאי שהתקין אצלי מזגן בבית.
חשמלאי מוסמך שהוזמן אלי הביתה בכדי להחזיר את המצב לקדמותו התריע על כך ,שהמקרה שלי אינו חדש ומעורבים בו אלפי לקוחות, שנאלצים לשדרג את אספקת החשמל, וחברת החשמל מנצלת זאת ודורשת סכומים מאוד גבוהים על ביצוע העבודה. עבור הגדלה ל-40A תשלום של 2,655.00 ש"ח ולהגדלה לתלת פזות סכום של 3,125.00 ש"ח . והוא מוסיף עבודת חברת החשמל בסה"כ כרוכה בהחלפת נתיך משלה . בזמן שתשתית החוטים מהלוח המקומי של חברת החשמל למונה שלה וללוח שלי הם בעלי שטח חתך תקני של 10 מ"ר כנדרש בתקן עד 50A. זהו תשלום בלתי נתפס של חברה מונופולסטית. לדעתי ניתן למתן בצורה משמעותית את הגבייה . נא תשובתכם
בתודה.
כספי סוג הנזק :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
שמואל שץ ממונה על תלונ שם ותפקיד:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תגובה:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה