פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
ניתוק חשמל לצורך תחזוקה ל-9 שעות ביום שרב, ללא הודעה מוקדמת נושא התלונה:
אליהו רחלה שם/כינוי:
‏יום שני ‏24 ‏מרץ ‏2008 תאריך האירוע:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
ביום 23/3/08 בעת החזרה הביתה מהעבודה, (18:00) ראינו הודעה מחברת החשמל המודיעה כי לצורך תחזוקה, מחר ינותק החשמל ל - 9 שעות. אנו כעת בחמסינים הקשים של האביב והיום נמדדות 40 מעלות. מאחר ולא קיבלנו התראה של יותר מ-14 שעות, לא נערכנו בהתאם: המקפיאים מלאים בבשר ודגים והמקרר מלא באספקת גבינות וחלב שביום חמסים עשויים להתקלקל. עם קריאת ההודעה בכניסה לבניין, יצרתי קשר עם 103 שם ענה לי נציג חסר אונים שהבטיח לי שיתקשר אלי אחראי משמרת. התקשר גם השכן שלי מרקו מנחם והתלונן, התקשרה עוד שכנה (דליה חבורה) שאמורה לחגוג יום הולדת לבנה היום (24/3) ויש לה עוגת קצפת במקרר... דליה התקשרה פעמיים, כשבפעם השנייה, נאמר לה על ידי נציגה בשם אורטל, שבגלל התלונות עבודת התחזוקה בוטלה. לשם כך היינו רגועים ולא נערכנו מראש (הכנסת קרח למקפיא, או העברת העוגה למישהו אחר עם חשמל). בנוסף אמרה אורטל שקיבלנו הודעה שבוע מראש. לא קיבלנו הודעה שבוע מראש. לא אנחנו ברחוב חטיבת גבעתי, ולא דירים אחרים ברחוב חטיבת גולני.( יצרתי קשר עם מנהלת צהרון ברחוב חטיבת גולני, שקיבלה אף היא את ההודעה על הדלת רק אתמול בערב...)
היום בבוקר - הפתעה לא נעימה - החשמל נותק!!!! אין עם מי לדבר בחברת חשמל. נשאלה השאלה האם מקובל לנתק חשמל ל 9 שעות ביום חמסין ללא הודעה של יותר מ - 24 שעות? האם מקובל כמונופול ממנו לא ניתן לעבור, לנהוג בצרכן בזלזול שכזה? מה נעשה עם כל מוצרי החלב, הבשר והדגים שיהיו 9 שעות ביום שרב ללא קירור / הקפאה??
כספי סוג הנזק :
חיבור החשמל כעת במיידי!!!! או תשלום עבור כל מוצרי הבשר הדגים והחלב פתרון נדרש :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
שמואל שץ ממונה על תלונ שם ותפקיד:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תגובה:
תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה