פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
פלישה לשטחים פרטיים ופגישה ברכוש פרטי נושא התלונה:
‏יום רביעי ‏18 ‏פברואר ‏2009 תאריך האירוע:
אזור השפלה אזור:
פתח תקווה סניף חברה:
תיאור הבעיה:
שלום רב,

עקב פיתוח צומת הרחובות סוקלוב-פפר-חזון איש, הועבר עמוד החשמל המרכזי, שכולל בתוכו טרנספורמטורים , כבלים כבדים, וציוד חשמל כבד אחר, אל מאחורי החנייה שנמצאת בבעלותי.הכבלים, ויתר הציוד עובר מעל בשטח האווירי שמעל לחנייה שנמצאת בבעלותי. טרם הקמת הציוד במיקומו הנוכחי, התרעתי בפני מנהל הפרוייקט כי יש לשים תשומת לב מיוחדת שהציוד לא יעבור מעל לחנייה שלי, והובטח לי כי הנושא יטופל בהתאם. אף על פי כן, הציוד כרגע עובר בשטח. אבקש להקפיד כי ציוד החשמל יועבר ממקומו הנוכחי לשטחים ציבוריים. יתרה על כן, בעת ביצוע העבודות, אחד הכלים הכבדים גרמו נזק לחומה של הבניין שבו אני מתגורר, בכתובת חזון איש 1. אבקש כי הנזק לחומה יתוקן ע"ח חברת חשמל, ומצב החומה יחזור לתקינותו.
אבקש לציין כי בתלונה זו אני מייצג את כל הדיירים שבבניין.

ממתין לתגובתכם בהקרם.
פלישה לשטחים פרטיים סוג הנזק :
סילוק הציוד הכבד ותיקון החומה פתרון נדרש :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
שמואל שץ ממונה על תלונ שם ותפקיד:
אברהם שלום רב, תודה שהפנית לתשומת ליבנו לאמור בפנייתך. תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תגובה:
אברהם שלום רב, תודה שהפנית לתשומת ליבנו לאמור בפנייתך. תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה