פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
לאחר תלונתי אליכם חויבתי נושא התלונה:
אזור הדרום אזור:
תיאור הבעיה:
בראשונה אודה על טיפולכם הקודם.בתאריך 16.3שלחתי תלונה נגד חברת חשמל על אי חיבורי לתתלת פאזי למעלה מחצי שנה.לאחר כשבועיים היגיעו לרחוב אנשי חברת חשמללבדיקת השטח ולאחר מספר ימים קיבלתי שיחת טלפון ממר הרצל שהוא קיבל הוראה לחבר אותנו כנ"ל.מיד לאחר חג הפסח אכן חיברו אותנו (למרות מכתב שקיבלנו בין שיחת הטלפון לחיבור כי תלונתי נבדקה ואיני צודק...)במהירות ראויה לשבח כולל בדיקת בודק וחיבור מונה וכו,אך מיד לאחר שעשו את מה שהיה נדרש מהם לעשות מזמן ובלי תוספת תשלום (כי אם תוספת כנראה שהיו עושים מזמן)קיבלנו דרישת תשלום בסך 2707ש"ח.ואני שואל עד היכן מגיעה החוצפה???
כספי סוג הנזק :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
שמואל שץ ממונה על תלונ שם ותפקיד:
למר סמואל יונתן, שלום רב, תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תלונתך לאופן החיוב תבדק ע"י מחוז הדרום על פי אמות המידה והתעריפים שנקבעו לחברת החשמל ע"י הרשות לשירותיים ציבורים חשמל. תגובה:
למר סמואל יונתן, שלום רב, תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תלונתך לאופן החיוב תבדק ע"י מחוז הדרום על פי אמות המידה והתעריפים שנקבעו לחברת החשמל ע"י הרשות לשירותיים ציבורים חשמל. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה