פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב לאחר סגירת חוזה נושא התלונה:
אזור השרון אזור:
תיאור הבעיה:
בתאריך 10 ליוני עברתי מדירה שאותה שכרתי במשך 5 שנים ברעננה. התקשרתי באותו יום לחברת חשמל כדי ליסגור את החוזה בינינו עבור המונה לדירה. מסרתי קריאת מונה אחרונה ושילמתי את הסכום לפי הקריאה.
בכך הבנתי שהחוזה בינינו עבור אותו מונה הסתיים. הדירה עברה לבעל הנכס (שהוא בעלן של כל הדירות בבנין) אך מכיון שנציג חברת חשמל לא שאל אותי ע"ש מי עוברת הדירה, לא מסרתי לו את שם בעל הדירה. כחדש וחצי לאחר שעזבתי את הדירה, ולאחר שלהבנתי הסתיים החוזה ביני לבין חברת חשמל לגבי אותו מונה, חייבה חברת חשמל את כרטיס האשראי שלי עבור התקופה שלאחר עזיבת הנכס ולפיכך עבור חשמל שלא אני הוא זה שצרכתי. כשהתקשרתי לחברת חשמל הודיעו לי שלפי הנוהלים שלהם, נציגם היה אמור לשאול אותי ע"ש מי עובר המונה והיות ולא היה להם את מי לחייב, הם חייבו אותי. כפי שציינתי, באם היה נציג חברת החשמל שואל אותי, הייתי מוסר את שם בעל הנכס. היות ולא שאלו אותי - לא מסרתי את שמו. הנוהלים הם נוהלים של חברת חשמל ולכן באחריותם לבצע אותם. מדוע עלי לשלם חוב עבור צריכת חשמל של מישהו אחר? כמוכן, כביקשתי לקבל את הנוהלים הכתובים, גיחכה נציגת חברת החשמל למשמע בקשתי ואמרה לי שזה לא משהו שניתן לראות בכתב. כמוכן, הנציגה אמרה לי שאני הוא זה שצריך לבקש החזר מבעל הנכס - לא הם.
החוב הוא כ-60 ש"ח בלבד אך זהו עיניין עקרוני.
א. מדוע חייבתם אותי לאחר סיום החוזה בינינו.
ב. האם ניתן ללקוח לקבל נוהלים כתובים בכדי למנוע ספקות ובעיות בעתיד?
ג. האם בעל הנכס גבה ממני בשגגה? לא. חברת חשמל היא זאת שפעלה שלא על פי הנוהלים ושלא בתום לב ולכן עליה לתקן את הטעות ולהחזיר את הכסף שגבתה ממני לאחר עזיבת הנכס
כספי סוג הנזק :
החזר תשלום והעתק נוהלים פתרון נדרש :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
שמואל שץ ממונה על תלונ שם ותפקיד:
תודה שהפנית לתשומת ליבנו את האמור בפנייתך. תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. תגובה:
תודה שהפנית לתשומת ליבנו את האמור בפנייתך. תלונתך הועברה לטיפול מחוז דרום של חברת החשמל, תוצאות הבדיקה יועברו ישירות אליך עם העתק לנציב תלונות הציבור אשר תקיים בקרה אחר האמור בתשובה. פתרון:
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה