פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב כספי ותביעה כספית שנוצר אחרי תום תקופת החוזה נושא התלונה:
‏יום שלישי ‏30 ‏נובמבר ‏2010 תאריך האירוע:
אזור הצפון אזור:
עפולה כתובת:
תיאור הבעיה:
בשנת 2004 עברתי מבית עסק אותו שכרתי במשך מספר שנים באום אל פחם. פניתי באותה עת לחברת החשמל כדי ליסגור את החוזה בינינו עבור המונה לעסק ואף העברתי את המונה על שמו של השוכר החדש. מסרתי קריאת מונה אחרונה ושילמתי את הסכום לפי הקריאה.
ואף הודע לי ע"י נציגת חברת החשמל, בו במקום, שהחוב נסגר ושהחוזה בינינו עבור אותו מונה הסתיים. העסק עבר לשוכר החד, שהוא עדיין רשום על אותו מונה עד עצם היום הזה, כיום ולאחר שחלפו להם כבר כ- 6 שנים, אחרי שעזבתי את העסק הנ"ל, ולאחר שלהבנתי הסתיים החוזה ביני לבין חברת חשמל לגבי אותו מונה, תבעה אותי חברת החשמל בגין יתרת חוב שלא שולמה. ולדעתי עבור חשמל שלא אני צרכתי. הנוהלים הם נוהלים של חברת חשמל ולכן באחריותם לבצע אותם. מדוע עלי לשלם חוב עבור צריכת חשמל של מישהו אחר?
יש לציין שאין פירוט מדוייק לגבי תקופת הצריכה והכל מעורפל ומסורבל ולא ניתן להבין כלום איך נוצר חוב של כ- 7000 ש"ח???!!!!
אשר על כן הנני מבקש לדעת: מדוע תבעתם אותי בסכומי עתק לאחר סיום החוזה בינינו?? והאם העברת המונה ורישומו על מישהו אחר מהווה אסמכתא, כפי שנאמר לי, כי החוב עבור תקופת העבר שולם במלואו???!!!!

כספי סוג הנזק :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה