פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
גניבת כסף מלקוחות! נושא התלונה:
‏יום חמישי ‏16 ‏מאי ‏2013 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
כשחזרתי מהעבודה היום אחה"צ גיליתי כי אין חשמל בביתי פניתי לחברת חשמל והם מסרו כי ישלחו חשמלאי מטעמם.
אכן הגיע חשמלאי אשר בדק הכל והוא מסר כי יש בעיה בכבל אשר מצריכה חשמלאי פרטי וכי מבחינת חברת חשמל הכל תקין! כששאלתי אותו מדוע יש כפתור אשר על OFF ולא כדאי שיהיה על ON ענה כי לא ברור לו למה משמש כפתור זה ואין לגעת בו.
אכן לפי הנחיית נציג חברת חשמל הזמנתי טכנאי פרטי אשר הגיע ותוך פחות משתי דקות עלה על כך כי הבעיה קשורה לחברת חשמל ואף התקשר לחברת החשמל על מנת להזמין שוב את הנציג מטעמם אך היות ומדובר בחשמלאי צדיק אמר לי כי הוא יסדר את הבעיה וכי חבל שאמתין לחברת החשמל ונחשו במה היה מדובר בלסובב את הכפתור המדובר מ- OFF ל ON.
וכך עשה מיד חזר אליי החשמל ואני התקשרתי על מנת לבטל את הנציג מטעם חברת החשמל כי החשמל כבר סודר.
מסתבר שתוך כדי שאני ממתינה על הקו הנציג מטעם חברת חשמל נמצא בחוץ ומשוחח טלפונית עם החשמלאי שביקר בביתי (בשיחה הראשונה בינהם החשמלאי שביקר בביתי השאיר לו את הנייד) ומוסר לו כי הוא בחוץ ממתין החשמלאי שהיה אצלי אמר לו כי אין צורך וכי הוא כבר טיפל בתקלה. בינתיים ענתה לי נציגת השירות והיא טרחה לומר לי כי הנציג מטעמם תיקן את התקלה וכי אני יחוייב ב-54 ש"ח. אני מסבירה לה כי אני התקשרתי לבטל את הנציג וכי אין צורך שישלחו אותו והיא בשלה: "גברת אני אומרת לך שהחשמלאי שלנו תיקן את התקלה ואם את קוראת לנו שקרנים..." היא פשוט צרחה עליי (שמה עדן) השתמשה במילים לא שירותיות והפצירה בי להקשיב לה.
לא אני הלקוחה אשר צריכים להקשיב לה.?אבל... הרי זה שהשירות על הפנים לא יגרום לי להתנתק מחברת חשמל הרי אין לי לאן לפנות ואין לי ברירה אלא לקבל שירות מזעזע מהנציגות אשר מפצירות כי הלקוח שקרן וכי זוהי תשובתם.
אני לא מוכנה לשלם שקל הרי חברת חשמל לא טיפלה לי בתקלה אלא רק החשמלאי שביקר בביתי עלה על התקלה.
אז איך הנציג מטעם חברת חשמל משקר במצח נחושה ומוסר כי הוא היה וסידר את החשמל איך?

אני דורשת שיעשה צדק וכספי יוחזר לאלתר שלא נדבר שאני זו שצריכה לקבל פיצוי על כך שהזמנתי חשמלאי פרטי והתקלה היתה קשורה לחברת חשמל והייתי צריכה להמתין כ"כ הרבה שעות עם תינוקת בלי אפשרות לחמם אוכל או אפילו להדליק דוד לקלח אותה!

מקווה שקחו את פנייתי לתשומת לבכם , כספי יוחזר ותאזינו לשיחות המזעזעות שהיו לי עם נציגות השירות שלכן!
כספי סוג הנזק :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה