פרטי התלונה

תלונות חברת החשמל

תלונות חברות

תלונות חברות

דף הבית
חזרה לרשימה   שעות פתיחה חברת החשמלשעות פתיחה חברת החשמל גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
חיוב לא הוגן של צריכה עסקית לבית פרטי נושא התלונה:
‏יום שני ‏06 ‏מאי ‏2013 תאריך האירוע:
אזור השפלה אזור:
תיאור הבעיה:
קבלתי מכתב שנשלח בתאריך 7/5/2013 שבו אתם כותבים כי בתאריך 6/5/2013 התברר לכם כי בביתי קיימת צריכה עסקית בלבד וע"כ עלי לשלם כצריכה עסקית.
ועל זאת תגובתי:
1. בושה!!! שחברה מסודרת כמו חברת החשמל מחליטה בלי שום בדיקה!!! על הבית שבו גרים למעלה מ12 שנה אני ומשפחתי שמונה כיום 10 נפשות כן ירבו, שאין בו מגורים!!!
2. הבדיקה נערכה באופן שערוריתי לחלוטין כאשר דפק בביתי עובד חברת החשמל ולא ענו לו, הלך העובד וכיבה בלא הודעה מוקדמת את החשמל לכשיצאה אישתי שאל אם יש כאן גן, ענתה לו והלך האם לזה תקרא בדיקה שנעשתה בבית?? (לגבי התנהלות העובד שהפחיד את אישתי, וניתק את החשמל ללא שום בסיס חוקי תבוא תלונה נפרדת). ולכך אבקש לתקן באופן מיידי את תעריף חשבון החשמל כבעבר.
4. לגופו של עניין, זה שאשתי מטפלת במספר ילדי השכנים בחלק משעות הבוקר בשביל לפרנס קצת עשרה נפשות האם לזה יקרא עסק? (דרך אגב זה עוסק פטור והוא מושבת לחלוטין כ3 חודשים במשך השנה). האם מהיום כשאזמין אורחים לשבת תחייבו אותי לפי בית מלון?? ואם אני מורה שמכין שיעור בבית זה גם נקרא שהבית הוא עסק??
5. דירתי בת 5 חדרים משמשת כבית לכל דבר ועניין, עם שימוש במוצרי חשמל כגון מכונות כביסה ויבוש, מקרר, מקפיא, מזגן לסלון, תאורה, יום יום ושעה שעה. החדר הקטן של הבית משמש את השמרטפיה, כשבחדר דולק אך ורק מאוורר ופלורוסנט ועל כך אתם רוצים לרשום את כל הבית כעסק, או לחילופין שאשים מונה?? זה דבר מופרך לחלוטין וזו בושה וחרפה לחייב את ביתי הפרטי כעסק ועוד לבקש רטרואקטיבית 4 שנים אחורה על כל הדירה זה פשוט שערוריה, איך קורה כזה דבר במדינה מתוקנת ובחברה כ"כ מסודרת, זה פשוט מביש.
6. תבדקו אצל כל שכני שמספר הנפשות זהה לשלי, ותראו שצריכת החשמל אצלנו אינה גבוהה יותר משלהם על אף השמרטפיה שקיימת אצלנו ושאצלכם נחשבה ל"עסק".
7. אם ירדה חברת החשמל לרמה כ"כ ירודה, נא לזכות אותי בתשלום הקבוע עבור ה2 דקות שעובד חברתכם ניתק לי את החשמל. (כנגד החוק)
לאור האמור לעיל ועם כל הכבוד לחברת החשמל איני מוכן לעוול הזה. ואני מבקש לתקן מיידית את תעריף הצריכה.
כספי סוג הנזק :

חברת החשמל שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה