פרטי התלונה

תלונות טלטוס

תלונות משרדי נסיעות וטיולים

תלונות נופש וטיולים

דף הבית
חזרה לרשימה גרסת הדפסההדפס תלונה   המלץ לחבריםהמלץ לחברים על התלונה   facebook
פרטים שקריים על מלון בפריז נושא התלונה:
יעקב סיגל שם/כינוי:
‏יום חמישי ‏16 ‏ספטמבר ‏2010 תאריך האירוע:
אזור תל אביב אזור:
תיאור הבעיה:
שלום!
בתאריך 29 לאוגוסט השנה, ביצענו עיסקה טלפונית עם חברת טלטוס ובה רכשנו חבילה של טיסה ומלון בפריז לתאריכים 3.10 עד 7.10. המלון אותו בחרנו הינו מלון la havane במרכז פריז, עליו החלטנו לאחר התייעצות עם המוקדנית לאחר הבטחה שלה כי המלון הוא כשר. אנחנו זוג דתי ולכן מלון עם אוכל כשר הינו מאפיין הכרחי עבורנו בבחירת מקום שהיה, על כן וידאנו מספר פעמים עם המוקדנית (בשם הגר) כי אכן המלון כשר ואין שום בעיה. על כן העסקה בוצעה.
בבואנו לחפש פרטים נוספים על מקומות כשרים בצרפת, גילינו באינטרנט גרסאות סותרות על מידת כשרותו של המלון. כשהתקשרנו לברר בחברה על מנת לוודא כי אכן הפרטים שמסרו לנו הם נכונים, מוקדנית אחרת שענתה לנו (בשם יעל) אמרה כי המלון הוא בבעלות יהודית אך אינו כשר כלל וכלל. כשאמרנו לה שהובטח לנו כי המלון כשר היא העבירה אותנו למנהלת המשרד (בשם לבנה) שצעקה עלינו כי אנחנו ממציאים ומעולם לא נאמר לנו דבר כזה-ואם אנחנו כל כך רוצים-אז שנבטל.
נדגיש ונאמר כי מעולם לא נעשה שום נסיון מצד החברה לברר עבורנו במלון עצמו על מידת כשרותו אלא פשוט "נפנפו" אותנו בצעקות שהבעיה היא שלנו ושהם מבחינתם לא כתבו לנו בשום מקום שהמלון כשר.
אנו בחרנו במלון זה למרות שהוא יקר יותר משאר המלונות בגלל כשרותו ואמרנו זאת במפורש לנציגה בזמן הזמנה.
לא נעשה שום נסיון מצד החברה לעזור לנו בבעיה שנתקלנו בה, לא בנסיון להעביר אותנו למלון כשר אחר (הם פשוט אמרו שאין מקומות באף מלון אחר, וכששאלנו בחברה אחרת נאמר לנו שיש עדיין מקומות) ולא בנסיון להוריד אותנו לדרגת אירוח של לינה בלבד ולזכות אותנו בסכום היחסי.
אנו מאוד מאוכזבים מצורת ה"שירות" שלהם ומקווים כי יעשה צדק בנושא. ואם לא- לפחות ששאר הלקוחות העתידיים שלהם ידעו כי אסור בשום אופן להסתמך על חברה זו.

תודה רבה על העזרה
סיגל.
עוגמת נפש סוג הנזק :
פיצוי על עוגמת הנפש שנגרמה לנו פתרון נדרש :

טלטוס שירות לקוחות

, תגובה:
תלונה נשלחה לחברה, תגובתה בהמתנה
 
FaceBook
מי נותן השירות הלקוי ביותר?
בנקים
חברות הסלולר
משרדים ממשלתיים
חנויות קמעונאיות
לחתונה